https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-28 13:25:00

Suzuki 1 Liga: Miasto Szkła Krosno - Energa Kotwica Kołobrzeg [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Dariusz Błażejowski/Miasto Szkła Krosno
fot. Dariusz Błażejowski/Miasto Szkła Krosno
Transmisja na żywo z meczu 12. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Miastem Szkła Krosno a Energą Kotwica Kołobrzeg jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 17:00 koszykarze Miasta Szkła Krosno zagrają u siebie z Energa Korwicą Kołobrzeg w meczu 12. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Marcina Radomskiego w środę przegrali z GKS-em Tychy, wobec czego dziś z pewnością będą chcieli się przełamać. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były aż dwie dogrywki. Kołobrzeżanie natomias mają całkie niezłe humory, wobec czego można spodziewać sięc ciekawego starcia. Spotkanie przeciwko Kotwicy możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij