https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-27 17:34:00

Znany jest nowy termin meczu KS-u Wiązownica z Podlasiem Biała Podlaska

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Klub z Wiązownicy poinformował o nowym terminie zaległego meczu. Ten już raz został przełożony. Chodzi o spotkanie z ekipą z Białej Podlaskiej.
 
KS Wiązownica dopiero w grudniu zakończy piłkarską jesień w 3 lidze gr. IV. Jak czytam na oficjalnym fanpage'u drużyny, wyjazdowy mecz z Podlasiem Biała Podlaska zostanie rozegrany 5 grudnia o godzinie 12. Przypomnijmy, spotkanie pierwotnie miało zostać rozegrane 31 października o godzinie 13, ale zostało przełożone ze względu na zagrożenie epidemiczne.
 
Mecz w drugim terminie, a konkretnie 25 listopada o godzinie 13, także został przełożony. Oznacza to, że podopieczni Jacka Piszczka piłkarską jesień zakończą w grudniu. Beniaminek liczy z pewnością na udane zakończenie rundy jesiennej. Ekipa z Wiązownicy na ten moment zajmuje 14. miejsce, z dorobkiem 21 punktów. Wygrana nie zmieni pozycji w tabeli, natomiast pozwoli zbliżyć się do Lewartu Lubartów.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij