https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-27 15:57:00

Stal Stalowa Wola zagra z ŁKS-em Probudex Łagów. Ostatni akcent ligowej jesieni zielono-czarnych

Stalówka w niedzielę oficjalnie zakończy ligową jesień, pełną wzlotów i upadków. Zielono-czarni na wyjeździe zmierzą się z beniaminkiem z Łagowa. Czy ekipa Jaromira Wieprzęcia zakończy rok w dobrych nastrojach?
 
Choć ostatnia kolejka rundy jesiennej została już rozegrana, to Stal Stalowa Wola ma do odrobienia zaległości. Podopieczni Jaromira Wieprzęcia w najbliższą niedzielę zakończą jesienne zmagania. Rywalem będzie ekipa ŁKS-u Probudex Łagów, która ma za sobą całkiem udaną rundę. Zielono-czarni liczą jednak na wygraną w starciu z beniaminkiem.
 
Przy Hutniczej 10A raczej żałują że liga się kończy, bowiem "Stalówka" ostatnio kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Zespół ze Stalowej Woli na ten moment plasuje się na 6. miejscu, z dorobkiem 35 punktów. W przypadku wygranej w Łagowie, podkarpacki zespół może awansować na trzecią lokatę. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie.
 
Niedzielny rywal Stali aktualnie zajmuje 10. miejsce, a na swoim koncie ma 28 punktów. Dla obu ekip, spotkanie będzie historyczne. Spotkanie w Łagowie zostało zaplanowane na najbliższą niedzielę, na godzinę 12:30. Arbitrem desygnowanym na to spotkanie jest Arkadiusz Nestorowicz z Białej Podlaskiej, który w trwającym sezonie "gwizdał" sześć meczów na szczeblu trzecioligowym. Poniżej prezentujemy przewidywany skład Stalówki na mecz z ŁKS-em.
 
Stal Stalowa Wola: Korziewicz - Zięba, Witasik, Khorolskyi, Sobotka, Jopek, Mroziński, Wiktoruk, Szifer, Mistrzyk, Fidziukiewicz
 

Rozkład zaległych meczów 3 ligi gr. IV:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij