https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-27 16:59:00

Leszek Ojrzyśki: Każdy zdrowy zawodnik jest brany pod uwagę

Na zdjęciu trener PGE FKS Stal Mielec Leszek Ojrzyński
Na zdjęciu trener PGE FKS Stal Mielec Leszek Ojrzyński
Jutro PGE FKS Stal Mielec zagra u siebie z Jagiellonią Białystok w 11. kolejce PKO Ekstraklasy. Zobaczcie wypowiedź trenera gospodarzy, Leszka Ojrzyńskiego przed tym spotkaniem. Początek meczu o godzinie 15.
 
- Dla Nas każdy zdrowy zawodnik jest brany pod uwagę, żyjemy w takich czasach a nawet w innych czasach zawsze podchodzę tak do tematu że nawet młodzi zawodnicy którzy gdzieś dopiero dołączają do ekipy są brani pod uwagę bo nie wiadomo czy za tydzień lub dwa nie będą podstawowymi zawodnikami, wszystko od ich zależy jak będą pracować, jak będą pokazywali się na zajęciach - powiedział Leszek Ojrzyński przed meczem z Jagiellonią Białystok.
 
- Lisowski jest zdrowy i bierzemy go pod uwagę, gorzej jak ktoś ma kontuzje a borykamy się z takimi drobnymi urazami u niektórych zawodników i nie będą tam brani pod uwagę ale i tak mamy w kim wybierać, jesteśmy pozytywnie nastawieni i oby te pozytywne nastroje było widoczne na boisku - dodał szkoleniowiec PGE FKS Stali Mielec.
 
Pełny zapis konferencji Leszka Ojrzyńskiego

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij