2020-11-14 19:11:40

Sokół Kolbuszowa Dolna sprawił niespodziankę i pokonał Wisłok Wiśniowa

Niespodziwanym wynikiem zakończyło się spotkanie pomiędzy Sokołem Kolbuszowa Dolna a Wisłokiem Wiśniowa. Gospodarze, mimo niższego notowania w tabeli pewnie wygrali 3:0 i dopisali komplet punktów na swoje konto.

Wynik spotkania otworzył już w 15. minucie Łukasz Gorzelany, pokonując golkipera Wisłoka Wiśniowa. Dobrze dysponowani dzisiaj piłkarze Sokoła poszli za ciosem i zaledwie 6. minut później było już 2:0 po trafieniu Marcina Mokrzyckiego

Po zmianie stron zawodnicy gości nie ruszyli do odrabiania strat, a wręcz przeciwnie, stracili kolejną bramkę za sprawą Kamila Aaba i tym samym pewne było, że z Kolbuszowej Dolnej wrócą z zerowym dorobkiem punktowym. Sokół, dzięki wygranej zbliżył się na jedno oczko do Legionu Pilzno, który okupuję 11. miejsce w tabeli.

1-0 Łukasz Gorzelany 15'
2-0 Marcin Mokrzycki 21'
3-0 Kamil Aab 50'