https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-22 08:12:57

Igloopol Dębica po rzutach karnych odpadł z trzecim zespołem Stali Mielec

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Wczorajszy dzień był pełen niespodzianek w Okręgowym Pucharze Polski na szczeblu Rzeszów-Dębica. Do m.in. Jedności Niechobrz czy Heiro Rzeszów dołączył trzeci zespół naszego ekstraklasowca.
 
Trzeci zespół Stali Mielec wczoraj podejmował u siebie grający ligę wyżej Igloopol Dębica. Faworytem spotkania IV rundy Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu Rzeszów-Dębica był zespół Morsów. Mielczanie zamierzali jednak sprawić niespodziankę i to im się udało.
 
Podopieczni Grzegorza Lorka do przerwy prowadzili 0-1, a do siatki trafił Kamil Rokita. Czwartoligowca nie zadowalało jednobramkowe prowadzenie i ten czym prędzej ruszył do ataku. Gospodarze także mieli swoje okazje i w drugiej połowie doprowadzili do wyrównania, a z gola cieszył się Aleksander Szumilas. Zwycięzcę dzisiejszej potyczki musiały wyłonić rzuty karne, a te lepiej wykonywał zespół z Mielca.
 
Stal III Mielec - Igloopol Dębica 1-1 (0-1), k. 3-2
 
Bramki: Aleksander Szumilas - Kamil Rokita

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

eh 2020-10-22 09:40:24 2 9

Brawo Morsy, III i tak odpadnie w kolejnym etapie, chyba że znowu zasili się zawodnikami z wyższej ligi, a kluczowa jest liga.

Owad 2020-10-22 19:57:43 3 7

To ile brakuje do najlepszego szkolenia na Podkarpaciu klubikowi z wsi zatorze Dębica do Stali Mielec i to trzecich rezerw .Mecze przed wami kluczowe iglooopole Hehe Stal rezerwy mają zająć miejsce w pierwszej ósemce w czwartej lidze nie iglooopool

eh 2020-10-22 21:44:23 2 5

Zajmiecie 8 miejsce buhaha, jak sobie wyśnicie. To dziadostwo mieleckie ledwie wygrało z amatorską drużyną z Dębicy, a tyle kasy się tam pompuje. Żenada to mało powiedziane.

eh 2020-10-23 11:06:25 0 2

Najśmieszniejsze jest to, że ładuje się tyle kasy w Stał, a efektów brak, bo żadnego reprezentanta Polski się do tej pory z tego szkolenia nie dorobili.

Żeby było ciekawiej, igrzyska mieleckie ciekawie kontrastują z postępującym upadkiem miasta. W tym roku mieleckie jest numerem jeden w podkarpackiem w zwolnieniach pracowników z zakładów. A to dopiero początek waszej biedy..jeszcze będziecie burzyć ten stadion, bo nie będzie jak go utrzymać, to samo Stałowa :D

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij