https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-07 08:22:53

Jan Domarski przejął Kotwicę Korczyna!

Jan Domarski będzie prowadził Kotwicę Korczyna. (fot. Kotwica)
Jan Domarski będzie prowadził Kotwicę Korczyna. (fot. Kotwica)
Jan Domarski został nowym trenerem występującej w Klasie O Krosno, Kotwicy Korczyna. 73-latek ma poprowadzić ekipę spod Krosna do końca rundy jesiennej sezonu 2020/21.
 
Kotwica Korczyna ma nowego szkoleniowca. Adama Domaradzkiego, który w trakcie rundy przejął Czarnych Jasło zastąpił Jan Domarski. 73-latek był obecny na trybunach podczas meczu Kotwicy z Arłamów Ustrzyki Dolne. W poniedziałek nastąpiło podpisanie kontraktu, a we wtorek legendarny zawodnik poprowadził pierwszy trening ekipy z "okręgówki". Domarski ostatnio prowadził grupy młodzieżowe Stali Rzeszów.
 
- Adamowi Domaradzkiemu dziękujemy za trud włożony w prowadzenie pierwszej drużyny, a także w rozwój pionu szkoleniowego Kotwicy oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej - czytamy na oficjalnej stronie klubu.
 
Jan Domarski to brązowy medalista Mundialu w 1974. Rok wcześniej w meczu Anglia - Polska na Wembley zdobył gola decydującego o awansie Polski do mistrzostw świata, przez wielu Polaków uznawaną za najważniejszą bramkę w historii polskiej piłki nożnej. Ten gol do dzisiaj znajduję się na liście pięćdziesięciu najważniejszych bramek w historii światowej piłki nożnej.
 
W swojej karierze reprezentował m. in. Stal Mielec, Stal Rzeszów, Olympique Nimes, Wisła Krakow Chicago. W 2004 otrzymał Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Ja 2020-10-07 14:50:35 3 8

Przeciez gral tez w Resovii

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij