https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-10-06 16:30:12

Rozdajemy bilety na Superpuchar Polski: Legia Warszawa vs. Cracovia

Chcesz wybrać się na piątkowym mecz Superpucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa a Cracovią? Dzięki współpracy z naszym partnerem - zakładami bukmacherskimi Fortuna - mamy do rozdania cztery vouchery na to właśnie spotkanie.
 
Piłkarze Legii Warszawa już w piątek o godz. 20.15 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej zmierzą się w prestiżowym meczu o Superpuchar Polski z drużyną Cracovii. Chcesz zobaczyć ten mecz na żywo z trybun? Do rozdania mamy cztery darmowe wejściówki na to spotkanie.
 
W zabawie udział wziąć mogą osoby, które nie mają jeszcze konta w Fortunie i założą je z tego linka: zarejestruj się w Fortunie.
 
Cztery osoby, które założą konta z powyższego linka jako pierwsze i podeślą do nas maila pod adres kontakt@podkarpacielive.pl ze swoim loginem w Fortunie otrzymają darmowe bilety na spotkanie Legia - Cracovia.
 
Konkurs potrwa maksymalnie do środy 6 października do godz. 12. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

KoneseeFutbolu 2020-10-06 21:14:32 3 0

Nie dziękuję, Dajcie znać jak przyjedzie znowu Quarabag.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij