https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-06 19:00:52

Pozytywny wynik testu na Sars-COV-2 u kilku osób w PGE Stali Mielec. Osoby te rozpoczęły izolację

fot. Konrad Kwolek
fot. Konrad Kwolek
U naszego jedynego przedstawiciela w piłkarskiej elicie wykryto Sars-COV-2. Badania wykonano tuż po meczu z Podbeskidziem, a kilka próbek dało wynik dodatni.
 
PGE Stal Mielec wydała dziś komunikat medyczny. Jak czytamy, przedstawiciele sztabu szkoleniowego oraz pracownicy klubu, przeszli po meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała badania wymazowe pod kątem obecności wirusa Sars-COV-2. Kilka próbek dało wynik pozytywny.
 
Klub poinformował, że osoby zarażone niezwłocznie rozpoczęły izolację. Stal w podjętych działaniach postępuje według wytycznych Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Mielcu oraz Zespołu Medycznego PZPN. Jak czytamy w komunikacie, w związku z zaistniałą sytuacją, Sklepik Stali Mielec pozostaje zamknięty do odwołania.
 
Do skutku nie dojdzie także piątkowy mecz kontrolny z Puszczą Niepołomice. Ten miał zostać w ramach przerwy na kadrę, w trakcie której rozgrywki PKO Ekstraklasy pauzują. Jeśli chodzi zaś o mecz pierwszoligowca, to ten został przełożony, ze względu na połowanie do kadry Michała Rakoczego i Gabriela Kobylaka.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij