https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-06 15:08:31

HIT! Michał Kucharczyk wraca do PKO Ekstraklasy!

fot. Pogoń Szczecin
fot. Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin poinformowała dzisiaj o sprowadzeniu do klubu Michała Kucharczyka. Tego zawodnika nie trzeba przedstawiać szerszej publiczności, oczywiście większość kojarzy go z pamiętnego wywiadu, ale 29-latek to przede wszystkim pięciokrotny mistrz Polski z Legią Warszawa. 

Michał Kucharczyk wraca do PKO Ekstraklasy. 29-latek ostatni sezon spędził w Rosji, gdzie wielkiej kariery nie zrobił i postanowił wrócić do kraju. Jego nowym klubem będzie Pogoń Szczecin, z którą związał się trzyletnim kontraktem. 
 
- W polskich realiach trudno jest mi wyobrazić sobie pozyskanie bardziej utytułowanego i doświadczonego w bojach piłkarza - powiedział szef pionu sportowego Pogoni Dariusz Adamczuk, cytowany przez oficjalną stronę klubu. Transfer "Kuchego" to kolejna bomba transferowa po przyjściu Artura Boruca do Legii Warszawa. Sezon PKO Ekstraklasy strartuję już 21 sierpnia. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2020-08-08 05:33:52 1 0

Nie przesadzacie z tą gwiazdą?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij