2020-10-07 17:13:07

KS Wiązownica nie dał rady ŁKS-owi Probudex Łagów

fot. KS Wiązownica
fot. KS Wiązownica
Dziś podopieczni Valerija Sokolenko odrabiali zaległości. Zespół z Wiązownicy zmierzył się z innym beniaminkiem, a konkretnie z drużyną z Łagowa, która okazała się lepsza.
 
KS Wiązownica po wygranej nad rezerwami Cracovii, chciał pójść za ciosem i zdobyć kolejny komplet oczek. Podopiecznych Valerija Sokolenko czekało jednak trudne zadanie, bowiem mierzyli się oni z ŁKS-em Probudex Łagów. Beniaminek jest rewelacją rozgrywek, a ponadto przed dzisiejszą potyczką był podrażniony, po porażce z Texom Sokołem Sieniawa.
 
Obie ekipy tego dnia miały swoje okazje, ale kibice zgromadzeni na meczu, w pierwszej odsłonie nie zobaczyli bramek. Co innego po zmianie stron. W tej części gry do siatki trafiali już tylko gospodarze. Najpierw w 76. minucie z gola cieszył się Piotr Rogala, a po chwili podwyższył rezultat Kacper Rogoziński, ustalając tym samym rezultat spotkania.
 
 
1-0 Piotr Rogala (76)
2-0 Kacper Rogoziński (80)
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij