https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-30 14:26:52

Remis w meczu Motoru Lublin z rezerwami Śląska Wrocław

Zespół z Lublina w samo południe, zagrał na wyjeździe z rezerrwami ekstraklasowego Śląska. Spotkanie zakończyło się remisem, a ładną bramką popisał się Fabian Piasecki.
 
Dzisiejszy mecz doskonale rozpoczął się dla Motoru Lublin, który już w 9. minucie objął prowadzenie. Tomasz Swędrowski uderzał zza pola karnego i piłka wpadła do siatki. Sytuacja ta dodała skrzedeł podopiecznym Mirosława Hajdo, którzy rozpoczęli poszukiwania gola numer dwa.
 
Obie ekipy miały swoje okazje do zdobycia gola, ale na posterunku byli bramkarze. Częściej przy piłce byli jednak goście, którzy jednak nie potrafili przekuć na zdobycze bramkowe. Rezerwy Śląska Wrocław także szukały do wyrównania i w końcu dopięły swego. W 44. minucie pięknym strzałem popisał się Fabian Piasecki, który tym samym wyrównał stan rywalizacji.
 
Po chwili mogło być 1-2 dla Motoru. Świetnie w polu karnym zachował się Rafał Król, który głową wpakował piłkę do siatki. Gol jednak nie został uznany, bowiem arbiter dopatrzył się spalonego. Lublinianie nie zamierzali się zatrzymywać i po zmianie stron nadal dążyli do objęcia prowadzenia.
 
Śląsk także miał swoje okazje do zdobycia gola, jednak wynik nie zmieniał się. W końcówce podopieczni Mirosława Hajdo mocniej przycisnęli, jednak nie zdołali przechylić szali na swoją korzyść i mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów.
 
 
0-1 Tomasz Swędrowski (9)
1-1 Fabian Piasecki (44)
 
Śląsk II Wrocław: Tysiak – Caliński, Poprawa, Kucharczyk, Wypart – Boruń (79. Kotowicz), Semir Ahmed (46. Młynarczyk) – Bargiel, Łyszczarz, Krocz (86. Szymański) – Piasecki (46. Bergier)
 
Motor Lublin: Kiełpin – Michota, Wawszczyk, Grodzicki (30. Cichocki), M. Król – Swędrowski, Kumoch (75. Jagodziński) – Moskwik (76. Duda), R. Król, Ceglarz (62. Kunca) – Świderski (76. Ropski)
 
Żółte kartki: Poprawa, Wypart - M.Król, Świderski
 
Sędziował: Marcin Bielawski (Katowice)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Prawda 2020-09-30 15:44:18 5 4

Czy Motor i Śląsk leżą na podkarpaciu?

Prawda 2020-09-30 15:44:18 5 4

Czy Motor i Śląsk leżą na podkarpaciu?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij