https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-30 10:24:00

Wypowiedzi po meczu Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Karpaty Krosno 1-2. "Na tym boisku nie da się grać w piłkę" [WIDEO]

Karpaty Krosno pokonały w niedzielę Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska 2-1. Zobaczcie co po meczu powiedzieli szkoleniowcy obu ekip.
 
- To był bardzo trudny mecz. Partyzant Targowiska postawił się nam dosyć mocno. W ostatnich meczach nie grał z aż taką determinacją jak z nami. Boisko nam nie pomogło, bo na tym boisku nie da się grać w piłkę, jest bardzo nierówne. Starciliśmy bramkę, ale dość szybko doprowadziliśmy do wyrównania. Po zmianie stron chcieliśmy jak najszybciej zdobyć kolejną bramkę, ale Partyzant skutecznie się bronił. My mieliśmy posiadanie piłki, ale oni wychodzili groźnymi kontrami. Ten mecz mógł się zakończyć każdym wynikiem. Jednak wierzyliśmy do końca w zwycięstwo i w 96. minucie udało nam się strzelić bramkę - powiedział Dariusz Liana, szkoleniowiec Karpat Krosno.
 
- Jestem zadowolony z postawy zawodników jak podeszli do tego meczu. Każdy był skoncentrowany i wyszedł na walkę. Walczyliśmy do samego końca, dosłownie brakło sekundy żebyśmy ten mecz zremisowali. Szkoda niewykorzystanych okazji, bo mogliśmy prowadzić 2-1. Później takie nipotrzebne przebitki i tracimy gola. Po tym meczu mam nadzieję, że będziemy lepiej grać - powiedział Łukasz Śliwiński, opiekun Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska.
 
Pełny zapis wypowiedzi obu trenerów poniżej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

kibic 2020-09-30 11:00:14 7 2

Panie Liana podłej baletnicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy boisko było takie samo dla obu drużyn jedzie pan na fuksie i tyle . Niemniej powodzenia

kibic 2020-09-30 11:00:14 7 2

Panie Liana podłej baletnicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy boisko było takie samo dla obu drużyn jedzie pan na fuksie i tyle . Niemniej powodzenia

Kibic 2020-09-30 18:00:16 4 0

Jeśli gość na serio twierdzi, że w Targowiskach jest zły stadion, to albo słabej murawy nie widział, albo po prostu nie lubi Partyzanta. Propos analizy, to Karpaty mogły spokojnie przegrać. Remis byłby sprawiedliwy.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij