http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-09-29 10:45:58

4 liga podkarpacka: Izolacja pokonała lidera, grad goli w Pilznie [Podsumowanie 14. kolejki]

fot. Robert Skalski Fotografia
fot. Robert Skalski Fotografia
Za nami czternasta seria gier w 4 lidze podkarpackiej. Sposób na lidera znaleźli podopieczni Bartosza Zołotara, którzy skromnie wygrali 0-1. Grad goli natomiast był Pilznie, gdzie kibice zobaczyli fatanstyczne zawody. Oto podsumowanie 14. kolejki 4 ligi podkarpackiej.
 
Izolator Boguchwała w meczu wyjazdowym, znalazł sposób na liderującego Piasta Tuczempy. Ekipa Bartosza Zołotara skromnie pokonali Piastunki, a jedyna bramka w tym meczu padła po wymianie ośmiu poda n. Ostatnim, który był przy piłce to Michał Daniel i to on właśnie umieścił ją w siatce.
 
Na brak goli nie mogli narzekać kibice zgromadzeni na meczu Legionu Pilzno z rezerwami Stali Stalowa Wola. Gospodarze do przerwy prowadzili 5-2 i wydawało się że jest już po meczu. Nic z tych rzeczy. Ambitni młodzi gracze Stalówki po zmiani stron strzelili trzy gole i doprowadzili do wyniku 5-5.
 
Wzmocnione rezerwy pierwszoligowej Resovii postrzelały sobie w starciu z Czarnymi 1910 Jasło. Zespół prowadzony przez Adama Bukałę do przerwy prowadził już 3-0, a klasycznego hat-tricka zdobył Jakub Persak. Po zmianie stron, Pasiaki dołożyły jeszcze jednego gola, a jego autorem był Gabriel Kiciński.
 
Co jeszcze wydarzyło się w miniony weekend w 4 lidze? Sokół Nisko, Karpaty Krosno, Wisłok Wiśniowa, Polonia Przemyśl oraz Orzeł Przeworsk wygrały swoje mecze. Natomiast podział punktów nastąpił w starciach Ekoballu Stali Sanok z rezerwami Stali Mielec oraz Watkem Korony Rzeszów z Sokołem Kolbuszowa Dolna.
 
 
0-1 Michał Daniel (77)
 

Wyniki meczów 14. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij