https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-28 19:51:10

Orzeł Przeworsk po zaciętym meczu pokonał Start Pruchnik

fot. Agnieszka Kulka Photography
fot. Agnieszka Kulka Photography
Ekipa z Przeworska w końcu doczekała się wygranej. Zespół dowodzony przez Pawła Zalogę pokonał druzynę z Pruchnika. Emocji jednak nie brakowało.
 
Orzeł Przeworsk w meczu derbowym ze Startem Pruchnik chciał się przełamać. Podopieczni Pawła Załogi już na początku stworzyli sobie kilka niezłych okazji, ale żadna z nich nie znalazła drogi do siatki. Goście także mieli swoje sytuacje w tym meczu. Kibice nie mogli się nudzić.
 
Gospodarze na prowadzenie w wyszli w 32. minucie. Patryk Broda zagrywał do Radosława Salwacha, a ten podawał do Huberta Bednarza, który umieścił piłkę w bramce. Na odpowiedź Startu nie trzeba było długo czekać. Jeszcze przed przerwą ekipa z Pruchnika strzeliła na 1-1, a autorem tego trafienia był Dawid Bochnak.
 
Po zmianie stron obie ekipy dzielnie walczyły na boisku, chcąc objąć prowadzenie. Konkretniejszy był jednak beniaminek, który w 57. minucie zdobył gola na 2-1 za sprawą Dawida Czyrnego. Start nie zamierzał tak tego zostawiać i czym predzej ruszył do odrabiania strat. 
 
Ekipa dowodzona przez Pawla Załogę także miała swoje okazje, które jednak nie znalazły drogi do siatki. Niewykorzystane sytaucje się mszczą i w 79. minucie Patryk Parawa doprowadził do wyrównania. Orzeł był niezwykle poirytowany całą sytuacją, wobec czego zapowiadała się bardzo ciekawa końcówka.
 
Oba zespoły postawiły wszystko na jedną kartę, chcąc przechylić szalę na swoją korzyść. Konkretniejsi byli jednak gospodarze, którzy w 86. minucie strzelili gola na 3-2 za sprawą Piotra Boratyna. W końcówce Start próbował jeszcze doprowadzić do wyrównania, jednak ostatecznie wynik nie uległ już zmianie.
 
 
1-0 Hubert Bednarz (32)
1-1 Dawid Bochnak (40)
2-1 Dawid Czyrny (57)
2-2 Patryk Parawa (79)
3-2 Piotr Boratyn (86)
 
Orzeł Przeworsk: Kurosz – Kowal, Pikuła, Salwach, Broda (89. Najsarek) – Flis, Gwóźdź, Andreasik (46. Obłoza), Lech (46. Wilk) – Czyrny (82. Boratyn), Bednarz (58. Dec)
 
Start Pruchnik: Czerwiński – Kubas (68. Rabczak), K. Mikłasz, Gemra – Znamieńczyków, Drzymała (65. Czura), Parawa, Pilch (90. Tuleja), Stanik (46. Jarosz) – Kochanowicz (46. Benc), Bochnak
 
Żółta kartka: Parawa
 
Sędziował: Mariusz Kasza (Mielec)

Wyniki meczów 14. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij