https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-28 19:17:34

Ekoball Stal Sanok zremisowała z rezerwami Stali Mielec

Sanoczanie po raz kolejny poszli na kompromis i po raz kolejny zremisowali 2-2. Tym razem na ich drodze stanęły rezerwy ekstraklasowca, które odrobiły straty.
 
Ekoball Stal Sanok po zeszłotygodniowym ligowym remisie, chciała pójść za ciosem i tym razem sięgnąć po komplet oczek. Zadanie jednak nie było łatwe, bowiem do Sanoka przyjechały rezerwy ekstraklasowej Stali Mielec, które miały za sobą bardzo dobry okres. Zapowiadało się ciekawe starcie.
 
Obie ekipy miały swoje okazje, a samo spotkanie było wyrównane. Sanoczanie prowadzenie objęli w 28. minucie. Damian Baran znalazł się w sytuacji sam na sam, a następnie pokonał Damiana Primela. Sytuacja ta dodała skrzydeł miejscowym, którzy chcieli jak najszybciej podwyższyć prowadzenie.
 
Kolejny gola w tym meczu padł po zmianie stron, a na 2-0 trafł Przemysław Maj. To widocznie podrażniło mielczan, którzy 120 sekund później zdobyli kontaktowego gola, a jego autorem był Kamil Jakubowski, który popisał się pięknym strzałem. Rezerwy Stali dostały wiatru w żagle i rozpoczęły poszukiwania bramki wyrównującej.
 
Podopieczni Sebastiana Bajorka napierali, jednak ekipa z Sanoka mądrze się broniła. Mielczanie nie poddawali się i w końcu dopięli swego w 80. minucie. Rezerwy Stali otrzymały jednastkę, a tą na gola zamienił Mateusz Załucki. Obie ekipy w końcówce meczu próbowały przechylić szalę na swoją korzyść, ale ostatecznie wynik nie uległ zmianie.
 
 
1-0 Damian Baran (28)
1-1 Przemysław Maj (48)
2-1 Kamil Jakubowski (50)
2-2 Mateusz Załucki (80-rzut karny)
 
Ekoball Stal Sanok: Krzanowski – K. Słysz, S. Słysz, Lorenc, Baran, Jaklik (46. Kamil Adamiak), Kaczmarski, Ząbkiewicz (80. Posadzki), Jakubowski, Karol Adamiak, Niemczyk (80. Kalemba)
 
Stal II Mielec: Primel – Załucki, Bodzioch, Lisowski, Seweryn, Bielak (46. Kramarz, 65. Guca), Chmielowiec, Sadłocha (46. D. Pyryt), Maj, Stasik, Wyparło
 
Sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Miki 2020-09-28 20:15:51 3 0

Ten opis meczu to jakiś żart
Kompletny brak profesjonalizmu aby pomieszać przebieg meczu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij