2020-09-28 14:37:54

Klasa O Dębica: Czarnovia Czarne straciła punkty z Kamieniarzem Golemki. Gol Marcina Juszkiewicza [Podsumowanie 10. kolejki]

Czarnovia Czarna zremisowała z Kamieniarzem Golemki. (fot. Czarnovia)
Czarnovia Czarne straciła punkty w meczu z Kamieniarzem Golemki. Potknięcie lidera wykorzystały ekipy będące tuż za ich plecami. Oto podsumowanie 10. kolejki Klasy O Dębica.

Lider Klasy O Dębica, Czarnovia Czarna zaledwie zremisowała z Kamieniarzem Golemki 1-1. Gola dla gospodarzy zdobył Adrian Brzostowski w pierwszej połowie. Po przerwie do wyrównania doprowadził Marcin Juszkiewicz, który w przeszłości grał m.in. w Resovii, Wisłoce Dębica oraz Concordii Piotrków Trybunalski.

Potknięcie lidera wykorzystały inne drużyny. Victoria Czermin ograła Olchovię Olchowa 3-0 i zbliżyła się na jedno "oczko" do ekipy z Czarnej. Dwie bramki zdobył Jakub Wojtusiak, a jedno trafienie dołożył Kamil Dąbek.

1-0 Adrian Brzostowski (38)
1-1 Marcin Juszkiewicz (49)