https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-28 12:22:00

Dariusz Skrzypczak, trener PGE FKS Stali Mielec: Mam nadzieję, że to będzie bardzo ciekawy mecz

Dariusz Skrzypczak liczy, że dziś będziemy świadkami ciekawego meczu. PGE FKS Stal Mielec zagra z Piastem Gliwice. (fot. Stal Mielec)
Dariusz Skrzypczak liczy, że dziś będziemy świadkami ciekawego meczu. PGE FKS Stal Mielec zagra z Piastem Gliwice. (fot. Stal Mielec)
PGE FKS Stal Mielec zmierzy się dziś z Piastem Gliwice. Zobaczcie co przed tym meczem powiedział opiekun Stali, Dariusz Skrzypczak.
 
- Bardzo się cieszę, że ten mecz będzie w Mielcu. Terminarz jak został ułożony, że w pierwszych czterech kolejkach, aż trzy mecze graliśmy na wyjeździe. Teraz będziemy mieć po raz drugi możliwość zaprezentowania się w Mielcu - rozpoczął konferencję prasową Dariusz Skrzypczak.
 
- Co do przeciwnika. Piast Gliwice dwa lata temu był Mistrzem Polski, zeszły sezon zakończył na trzecim miejscu. Do niedawna reprezentował nasz kraj na arenie europejskiej. Zatem przyjeżdza do nas zespół, który ma odpowiednią klasę i renomę. Jednak my koncentrujemy się przede wszystkim na naszych mocnych stronach. Mam nadzieję, że to będzie bardzo ciekawy mecz - mówi dalej opiekun PGE FKS Stali Mielec.
 
Całą konferencję prasową można obejrzeć poniżej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij