https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-27 18:09:19

Jerzy Brzęczek zakażony COVID-19. Badania dały pozytywny wynik

fot. Wikipedia Commons
fot. Wikipedia Commons
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 przeprowadzone u selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka dały wynik pozytywny - czytamy w oświadczeniu.
 
- W wyniku zaistniałem sytuacji wprowadzona została standardowa procedura izolacji zgodna z obowiązującymi przepisami sanitarnymi - czytamy w mediach społecznościowych PZPN-u.
 
Najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski odbędzie się za niecały tydzień. Najpierw towarzyski mecz z Finladią 7 października, później dwa spotkania Ligi Narodów w Gdańsku z Włochami 11 października. Następnie jeszcze spotkanie we Wrocławiu z Bośnią i Hercegowiną 14 października.

Brzęczek wysłał już powołania na najbliższe mecze do piłkarzy z zagranicznych klubów. Do kadry wraca Robert Lewandowski. Powołania dla zawodników z Polski zostaną ogłoszoene po trwającej kolejce PKO Ekstraklasy - 28 września. 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic Izolatora 2020-09-27 22:23:12 2 0

Ale po co on w Izo? Zołotar jest ok ;)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij