https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-29 10:32:51

Dariusz Skrzypczak, trener PGE FKS Stali Mielec: Bardzo się cieszę, że ten mecz wygraliśmy

Dariusz Skrzypczak nie ukrywał radości po zwycięstwie nad Piastem Gliwice. (fot. Stal Mielec)
Dariusz Skrzypczak nie ukrywał radości po zwycięstwie nad Piastem Gliwice. (fot. Stal Mielec)
PGE FKS Stal Mielec wygrała po raz pierwszy w tym sezonie PKO Ekstrakalsy. Podopieczni Dariusza Skrzypczaka ograli 3-2 Piast Gliwice. Zobaczcie co po meczu powiedział opiekun "Biało-niebieskich".
 
- Bardzo się cieszę, że ten mecz wygraliśmy. Tym bardziej, że tydzień temu po spotkaniu z Lechią Gdańsk wiedzieliśmy, że mogliśmy więcej z niego wyciągnąć, jeśli chodzi o zdobycz punktową oraz styl. Do meczu z Piastem Gliwice przystąpiliśmy z dużą determinacją oraz chęcią rozstrzygnięcia go na naszą korzyść. Dobrze weszyliśmy w ten mecz i szybko zdobyliśmy bramkę. Później niestety, zaraz na początku drugiej połowy straciliśmy gola po stałym fragmencie gry - rozpoczął konferencję prasową po meczu z Piastem Gliwice, Dariusz Skrzypczak.
 
- Cieszę się, że zespół nie stracił głowy po tym golu. Chwilę później po pięknej akcji wyszliśmy na prowadzenie. W tym momencie byłem pewny, że zespół zyskał dużą pewność siebie. Mimo, że prowadziliśmy to staracliśmy się grać do przodu i szukać kolejnych szans. Jak się tak gra to trzeba uważać, żeby "nie nadziać się" na kontrę. Tak się niestety stało, ale później znów po kombinacyjnej akcji ponownie wyszliśmy na prowadzenie. Cieszę się, że zespół realizował założenia przedmeczowe. Kibice mogą być zadowoleni po tym meczu, bo były emocje i padło aż pięć bramek. Jestem bardzo zadowolony, bo zareagowaliśmy na porażkę w Gdańsku oraz zrobiliśmy mały kroczek do przodu - mówi opiekun PGE FKS Stali Mielec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij