https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-29 11:07:02

3 liga gr IV: Derby Podkarpacia dla Stalówki! Wólczanka wygrała w Kielcach [Podsumowanie 12. kolejki]

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Za nami dwunasta seria gier na trzecioligowym froncie. Najciekawiej było z pewnością w Tarnobrzegu, gdzie były rozgrywane Derby Podkarpacia. To spotkanie wygrała Stalówka. Komplet oczek ponadto zainkasowała Wólczanka w Kielcach. Oto podsumowanie 12. kolejki 3 ligi gr. IV.
 
Stal Stalowa Wola w Derbach Podkarpacia wygrała na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg. Podopieczni Szymona Szydełko prowadzili do przerwy już 3-0. Wynik otworzył przepięknym strzałem Filip Szifer, a ponadto dwukrotnie do siatki trafił Michał Fidizukiewicz. Po zmianie stron oba zespoły zdobyły jeszcze po golu. Dla Stalówki Volodymyr Khorolski, natomiast dla Siarki Dawid Baldyga.
 
Trzy punkty na trudnym terenie ugrała także Wólczanka Wólka Pełkińska, która wygrała z rezerwami Korony Kielce, po bramkach Krzysztofa Pietlucha i Krystiana Wrony. A jak radzili sobie inni? Podział punktów nastąpił w starciach Stali Kraśnik z Texom Sokołem Sieniawa oraz Wisłoki Dębica z Avią Świdnik. Natomiast KS Wiązownica musiał uznać wyższość Orląt Radzyń Podlaski.
 
 
0-1 Filip Szifer (21)
0-2 Michał Fidziukiewicz (36-rzut karny)
0-3 Michał Fidziukiewicz (41-rzut karny)
0-4 Volodymyr Khorolskyi (47)
1-4 Dawid Baldyga (57)
 

Wyniki meczów 12. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij