2020-09-25 18:16:00

Stal Rzeszów straciła punkty w meczu z Olimpią Elbląg

Stal Rzeszów zremisowała z Olimpią Elbląg. (fot. archiwum)
Stal Rzeszów po bardzo słabym meczu zremisowała z Olimpią Elbląg 0-0. Obie ekipy stworzyły sobie zaledwie po jednej dogodnej sytuacji.

Pierwsza połowa połowa meczu pomiędzy Stalą Rzeszów a Olimpią Elbląg można napisać, że się odbyła. W tej części gry na uwagę zasługuje sytuacja gości z siedemnastej minuty. Po wrzucie piłki z autu, jeden z graczy Olimpii dotknął futbolówkę głową i ta wylądowała na słupki bramki strzeżonej przez  Wiktora Kaczorowskiego. Później przewagę mieli podopieczni Marcina Wołowca, ale nie potrafili stworzyć sobie żadnej sytuacji i do przerwy nie było bramek.

Po zmianie stron gospodarze ruszyli do ataków. Siedem minut po przerwie Wojciech Reiman zagrał do Krystiana Pieczary, ale strzał głową napastnika Stali Rzeszów przeszedł tuż obok słupka. Kolejne minuty upływały, a żadna z drużyn nie potrafiła zagrozić drugiej. Dziesięć minut przed końcem meczu zakotłowało się w polu karnym Olimpii, ale "Biało-niebiescy" nie oddali nawet strzału na bramkę.

Ostatecznie po bardzo słabym meczu Stal Rzeszów zremisowała z Olimpią Elbląg 0-0. Z perspektywy tabeli to dla Stali strata dwóch "oczek".