https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-26 09:45:03

Mecz Lechii Sedziszów Małopolski z Głogovią Głogów Małopolski został odwołany

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Nie dojdzie do skutku zaplanowane na dziś starcie w ramach rozgrywek czwartej ligi podkarpackiej. Znany jest już nowy termin tego meczu.
 
Jak poinformowała Lechia Sędziszów Małopolski, dzisiejszy mecz z Głogovią Głogów Małopolski został odwołany. Spotkanie to pierwotnie miało się odbyć o godzinie 16, jednak beniaminek za pośrednictwem facebooka ogłosił że nie dojdzie ono do skutku. Znany jest już nowy termin.
 
Starcie niebiesko-białych z Głogovią odbędzie się 11 listopada na stadionie w Sędziszowie Małopolskim. Oznacza to, że to spotkanie na ten moment, będzie dla jednych i drugich przedostanim w rundzie jesiennej 4 ligi podkarpackiej. Przypomnijmy, ostatnia kolejka rundy jesiennej zostanie rozegrana w weekend 14-15 listopada.

Komunikat Jutrzejsze spotkanie z Głogovią Głogów Małopolski zaplanowane na godzinę 16:00 zostaje przełożone na 11 listopada!

Opublikowany przez Lechia Sędziszów Małopolski Piątek, 25 września 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij