2020-09-26 13:23:42

Polonia Przemyśl ograła Błękitnych Ropczyce

fot. archiwum
fot. archiwum
Przemyska Barcelonka po dwóch meczach bez wygranej, w końcu sięgnęła po komplet oczek. Zespół Piotra Ciska w pokonanym polu zotsawił ekipę z Ropczyc
 
Dzisiejsze spotkanie rozgrywane przy Sanockiej 16, lepiej rozpoczęło się dla Błękitnych Ropczyce. Ekipa dowodzowona przez Łukasza Chmurę w 9. minucie otrzymała rzut karny, którego na gola zamienił Hubert Siepierski. To widocznie podrażniło gospodarzy, którzy ruszyli do odrabiania strat.
 
Polonia Przemyśl rozpoczęła poszukiwania gola wyrównującego i te zakończyły się sukcesem. Zespół miejscowych na 1-1 strzelił w 21. minucie, a piłke w siatce umieścił Mateusz Wanat. Stan rywalizacji został wyrównany, ale obie drużyny nie zamierzały na tym poprzestawać i cały czas szukały okazji do zdobycia gola.
 
Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i nadal zarówno jedni jak i drudzy starali się kreować sytuacje bramkowe. Konkretniejsza w tym okazała się Przemyska Barcelonka, która w 79. minucie trafiła na 2-1, a z bramki cieszył się Vladyslav Valihura. Błękitni próbowali jeszcze uratować punkt, ale goście mądrze się bronili i po końcowym gwiwzdku mogli cieszyć się z kompletu oczek.
 
 
0-1 Hubert Siepierski (9-rzut karny)
1-1 Mateusz Wanat (21)
2-1 Vladyslav Valihura (79)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Sędzia Dred 2020-09-26 18:20:30 8 4

Rękę to oni widzieli ale na defiladzie wojskowej w Nowej Sarzynie jak machali spadochroniarzom.

Sędzia Dred 2020-09-26 18:20:30 8 4

Rękę to oni widzieli ale na defiladzie wojskowej w Nowej Sarzynie jak machali spadochroniarzom.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij