2020-09-26 21:20:00

Sokół Nisko ograł Igloopol Dębica. Trwa niemoc strzelecka "Morsów"

Sokół Nisko pokonał Igloopol Dębica. (fot. archiwum)
Sokół Nisko pokonał Igloopol Dębica 2-0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Konrad Stępień oraz Patryk Tur.

Spotkanie pomiędzy Sokołem Nisko a Igloopolem Dębica kapitalnie rozpoczęło się dla gospodarzy, bowiem już po pięciu minutach gry prowadzili po bramce Konrada Stępnia. Po tym golu przewagę osiągnęli goście. Co chwilę ataki "Morsów" napędzał Aleksander Drobot. Goście mieli całą serię rzutów rożnych, ale nie potrafili tego wykorzystać.

W drugiej połowie mecz się nieco wyrównał, a 73. minucie Patryk Tur wyprowadził gospodarzy na dwubramkowe prowadzenie. Zawodnik Sokoła zdobył go z rzutu wolnego. Był to swoisty "centrostrzał" z pod linii bocznej boiska. Żaden z zawodników w polu karnym nie zdołał przeciąć piłki i ta zaskoczyła stojącego w bramce "Morsów", Łukasz Psiodę. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło i trzy punkty zdobył Sokół Nisko.

Był to czwarty mecz z rzędu bez zdobytej bramki przez Igloopol. Ostatniego gola "Morsy" w rozgrywkach 4 ligi podkarpackiej zdobyły 5 września w meczu z Partyzantem Targowiska

1-0 Konrad Stępień (5)
2-0 Patryk Tur (73-rzut wolny)