https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-25 20:09:57

Druga wygrana Developresu SkyRes Rzeszów stała się faktem. Rysice wywiozły trzy punkty z Łodzi!

fot. Developres SkyRes Rzeszów
fot. Developres SkyRes Rzeszów
Cenne zwycięstwo na swoje konto dopisał Developres SkyRes Rzeszów. Rysice pokonały 3:1 Grot Budowlanych Łódź i tym samym z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce w tabeli. 
 
Pierwsza partia dostarczyła kibicom sporo emocji, bo do samego końca ważyły się jej losy. Ostatecznie to ekipa Developresu SkyRes Rzeszów przechyliłą szalę zwycięstwa na swoją korzyść i triumfowała 25:23.
 
W drugiej odsłonie było już zdecydowanie łatwiej, bo rzeszowianki szybko odskoczyły rywalkom i w zasadzie do końca były stroną wiodącą. Świetnie w ataku spisywała się Kiera Van Ryk, na którą nie mogły znaleźć recepty łodzianki. Dobra gra pozwoliła wygrać podopiecznym Stephana Antigi 25:15.
 
W trzeciej partii ponownie było sporo walki i wydawało się, że Rysicom uda się wygrać ten mecz 3:0, jednak tak się nie stało i Budowlane wygrały premierową partię. 
 
Decydującego seta lepiej zaczęły rzeszowianki, które zyskały kilka punktów przewagi. Niestety gospodynie szybko dogoniły wynik i końcówka czwartego seta zapowiadała się bardzo ciekawie. Na szczęscie dla rzeszowianek, gospodynie nie zdołały wygrać tej partii i to Developres wywiózł z Łodzi cenne 3 punkty. 

 

 

GROT Budowlani Łódź 1:3 Developres SkyRes Rzeszów 

(23:25, 15:25, 25:23, 22:25)

 

MVP: Jelena Blagojević


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij