https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-09-13 15:09:14

Czwarte zwycięstwo z rzędu rezerw Stali Mielec! Tym razem na rozkładzie Lechia Sędziszów Małopolski

W spotkaniu 12. kolejki IV ligi podkarpackiej Lechia Sędziszów Małopolski gościła na swoim stadionie rezerwy ekstraklasowej Stali Mielec. Kibice zgromadzenie na stadionie w Sędziszowie obejrzeli trzy bramki, były to jednak gole strzelane przez zawodników gości. 
 
Lechia Sędziszów Małopolski do spotkania ze Stalą II Mielec przystępowała po środowym remisie z drużyną Sokoła Kolbuszowa Dolna. Rezerwy Stali zaś przyjechały do Sędziszowa aby podtrzymać serię trzech spotkań bez porażki.
 
Do czwartego zwycięstwa z rzędu zespół gości już w 15. minucie spotkania przybliżył Przemysław Maj, który otworzył wynik spotkania. Była to jedyna bramka jaką ujrzeli podczas pierwszej połowy kibice zgromadzeni przy Sportowej 32.

Na drugą bramkę przyszło czekać aż do 69. minuty spotkania kiedy to rzut karny skutecznie wyegzekwował kapitan mielczan Mateusz Załucki. Wynik na dziesięć minut przed końcem ustalił Wojciech Lisowski, który wpakował piłkę do bramki Łukasza Ćwiczaka.
 
Gospodarze po przegranej z zespołem z Mielca zajmują osiemnastą pozycję w ligowej tabeli. Stal II Mielec zaczyna wypływać coraz głebiej na czwartoligowe wody i mają o punkt więcej niż drużyna z Sędziszowa. Była to czwarta wygrana z rzędu zawodników rezerw Stali Mielec. 
 
0-1 Maj (14')
0-2 Załucki (69')
0-3 Lisowski (80') 
 
Lechia Sędziszów Młp: Ćwiczak- Posłuszny, Linek, Rogóż, Czółno- Róg, Lesiński- Urbaniak, Czółno, Potwora- Ćwiczak 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij