https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-08 14:02:00

Valeriy Sokolenko na kwarantannie. KS Wiązownica w środę również nie zagra

Valeriy Sokolenko przebywa na dziesięciodniowej kwarantannie. (fot. KS Wiązownica)
Valeriy Sokolenko przebywa na dziesięciodniowej kwarantannie. (fot. KS Wiązownica)
KS Wiązownica zagra dopiero w niedzielę z Wisłą Puławy. Środowy mecz również został odwołany powodem stan zagrożenia epidemicznego. Szkoleniowiec KS-u, Valeriy Sokolenko przebywa na kwarantannie.
 
Spotkanie KS-u Wiązownica ze Stalą Kraśnik zostało przełożone o czym informowaliśmy TUTAJ. Również środowy mecz nie dojdzie do skutku. Rywalem ekipy beniaminka 3 ligi gr. IV miał być ŁKS Łagów. Powód? Valeriy Sokolenko przebywa na dziesięciodniowej kwarantannie.
 
- Byłem w szpitalu, bo miałem problem z nerkami. Jak z niego wyszedłem to zalecili mi dziesięciodniową kwarantannę w domu i musiałem się do tego dostosować - powiedział nam sam zainteresowany.
 
W niedzielę KS Wiązownica ma zagrać z liderem tabeli, Wisłą Puławy. - Sanepid bada całą sprawę, klub zgłosił to do związku i takie były decyzje. Natomiast przygotowujemy się do niedzielnego starcia z Wisłą Puławy. Mecz ten powinien się odbyć, chyba że coś by się wydarzyło ekstra. Natomiast na ten moment mecz z ekipą z Puław nie jest zagrożony - powiedział nam szkoleniowiec ekipy z Wiązownicy.
 
Ekipa z Wiązownicy już trenuje od poniedziałku i przygotowuje się do niedzielnego starcia. - Zawieśliśmy treningi na pewnien czas, bo nie wiedzieliśmy jak się zachować. Natomias już od poniedziałku trenujemy i czekamy na mecz Wisłą Puławy - zakończył Valeryi Sokolenko.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij