https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-26 21:14:34

Stal Stalowa Wola dała lekcję futbolu Olimpii Pysznica

fot. Stal Stalowa Wola PSA
fot. Stal Stalowa Wola PSA
W związku z dzisiejszą pauzą Stalówki w lidze, ta postanowiła dziś rozegrać mecz pucharowy. Trzecioligowiec nie miał litości i pewnie pokonał niżej notowanego rywala.
 
Stal Stalowa Wola korzystając z pauzy w lidze, postanowiła dziś rozegrać mecz Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu Stalowa Wola. Rywalem podopiecznych Szymona Szydełko była występująca w stalowowolskiej okręgówce Olimpia Pysznica. Zdecydowanym faworytem tego starcia byli zielono-czarni.
 
Kibice zgromadzeni na dzisiejszej potyczce, na pierwszego gola musieli czekać niespełna kwadrans. Wynik spotkania otworzył Michał Fidziukiewicz. Snajper Stalówki w sumie czterokrotnie pokonywał golkipera Olimpii, a wszystkie gole zdobył w pierwszej połowie.
 
Ponadto w tej części gry do siatki trafiali także Piotr Mroziński z rzutu karnego dla Stali oraz Grzegorz Tofil dla Olimpii. Po zmianie stron padły jeszcze trzy bramki, wszystkie na konto ekipy ze Stalowej Woli. Na listę strzelców wpisali się debiutujący Kacper Ziółkowski, a także Piotr Witasik i Oliwier Pilch.
 
Olimpia Pysznica - Stal Stalowa Wola 1-8 (1-5)
 
0-1 Michał Fidziukiewicz (14)
0-2 Piotr Mroziński (18-rzut karny)
0-3 Michał Fidziukiewicz (26)
0-4 Michał Fidziukiewicz (28)
0-5 Michał Fidziukiewicz (30)
1-5 Grzegorz Tofil (34)
1-6 Kacper Ziółkowski (61)
1-7 Piotr Witasik (71)
1-8 Oliwier Pilch (79)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij