http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-08-27 11:07:00

Apklan Resovia nie zagra w tej rundzie w Rzeszowie!

Kibice Apklan Resovii nie ukrywają frustracji związanej z działaniami Urzędu Miast Rzeszowa. (fot. Resovia)
Kibice Apklan Resovii nie ukrywają frustracji związanej z działaniami Urzędu Miast Rzeszowa. (fot. Resovia)
Apklan Resovia w tym roku nie zagra na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Wszystko przez opóźnienie w budownie sztucznego oświetlenia.
 
Apklan Resovia awansowała do Fortuna 1 ligi. To stworzyło niemały problem dla włodarzy miasta Rzeszowa. Jak wiadomo w stolicy Podkarpacia nie ma stadionu na którym możnaby rozgrywać mecze w tej klasie rozgrywkowej. Miasto zapewniało jednak, że Stadion Miejski w Rzeszowie zostanie przystosowany do rozgrywania meczów na zapleczu Ekstraklasy. Właśnie tam miała grać Apklan Resovia.

Do końca września miało być oświetlenie...

Władze Rzeszowa obiecały zarówno Resovii jak i Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej, że od końca września "Pasiaki" będą mogły rozgrywać mecze na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej 69 przy oświetleniu minimum 1600 luksów zgodnym z wymogami PZPN-u.
 
- Od kwietnia jest opracowywany projekt dotyczący podgrzewanej płyty boiska i oświetlenia tego obiektu. Myślę, że na koniec września ten projekt będzie gotowy i będzie mógł być realizowany - powiedział Marek Ustrobiński na sesji Rady Miasta.

Resovia przełożyła mecze 

Radny dodał, że pierwotnie działacze oraz sponsorzy Resovii deklarowali pomoc w tym zakresie. Jednak kilka dni temu do Urzędu Miasta dotarł e-mail informujący, że pomoc ta nie będzie możliwa.
 
W międzyczasie działacze Apklan Resovii przełożyli spotkania z Górnikiem Łęczna oraz Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.
 
- Klub miał przenieść swoje mecze i w stu procentach się wywiązał - powiedział Adrian Rudawski, wiceprezes ds. organizacyjnych Apklan Resovii cytowany przez nowiny24. - Miasto deklarowało, że zrobi oświetlenie do 15 września. Nasz klub założył nawet dwutygodniowy poślizg...
 

Będą grać w Stalowej Woli lub na wyjazdach

W związku z tym piłkarze Resovii będą próbować przekładać mecze na stadion rywali, a jeśli to się nie uda to będą rozgrywać swoje mecze w Stalowej Woli.
 
- Być może część meczów jeszcze przełożymy na stadiony rywali, aby wiosną zagrać w Rzeszowie, jeżeli zgodzi się PZPN. Ale na pozostałe będziemy musieli jeździć do Stalowej Woli - mówi Jan Bieńkowski, prezes sekcji piłkarskiej Resovii cytowany przez nowiny24.

To generuje kolejne koszty dla klubu, bowiem jednorazowe wynajęcie obiektu Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli to około 60 tyś złotych. Radny Witold Walawender zaapelował o pomoc dla Resovii w imieniu klubu Rozwój Rzeszowa oraz złoży wniosek do budżetu miasta o dodatkowe 500 tyś na pokrycie kosztów wynajmu obiektu w Stalowej Woli.

Gra poza Rzeszowem to duży problem

- Gra poza Rzeszowem to bardzo duży problem, bo niejednokrotnie nasza publiczność potrafiła ponieść nas do wygranych. Dla mnie i piłkarzy to był bardzo duży atut. Na wyjazdach czy w Stalowej Woli już nie będziemy mieć takiego wsparcia - dodaje Szymon Grabowski w rozmowie z nowiny24.

W rundzie jesiennej Resovia ma zagrać jeszcze sześć meczów jako gospodarz. Są to spotkania z Odrą Opole, Stomilem Olsztyn, Sandecją Nowy Sącz, Arką Gdynia, Radomiakiem Radom oraz GKS-em Jastrzębie-Zdrój

Frustracja kibiców

Kibice "Pasiaków" dali wyraz swojej frustracji związanej z niemocą pracowników Urzędu Miasta na ostatnim meczu Fortuna Pucharu Polski z Piastem Gliwice. Na stadionie przy ul. Wyspiańskiego 22 zawisł baner z napisem "Stolica kompromitacji".

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 41

Rozwiąż działanie =

Rzeszów 2020-08-27 16:00:41 106 27

Nie może być tak w Rzeszowie że wszystko się robi pod Resovie są też inne kluby w Rzeszowie miasto nie powinno ulegać bo to nie jest w porzadku.Resovia zbyt wiele dostaje od miasta wybudowali hale na podpromiu graja tam siatkarze z Resovi teraz domagają się gry na Hetmanskiej.Sa też inne kluby w Rzeszowie Stal Rzeszów Korona Rzeszów.Trzeba było oddać stadion miastu nie jesteście gościnni wobec innych klubów w Rzeszowie na Wyspiańskiego nikogo nie chcecie wpuścić domagacie się wszystkiego myślicie że wszystko wam się nalezy.Na miejscu Stali bym protestował aby Resovia nie grała na hetmańskiej tylko u siebie miasto niech im da na oswietlenie i na podgrzewana murawe!

Stefan Ż. 2020-08-27 11:23:29 30 30

Ludzie bezdomni

Stary Małpiszon 2020-08-27 11:33:10 68 27

To celowe działanie ludzi betonowego Tadka! Tak ich boli ten awans Dumy Rzeszowa. Gdyby komunistyczny twór spod znaku zdechłej kuropatwy wywalczył awans, to śmiem twierdzić, że oświetlenie pojawiłoby się już na drugi dzień.

~anonim 2020-08-27 11:35:03 36 11

Nie pojawiłoby się bo Stal Rzeszów też była już dogadana w Stalowej Woli . Po prostu Ferenc sobie nie radzi

Stare pryki won 2020-08-27 12:24:34 45 7

Banda starych nieudaczników przyspawanych do stołków, wiedzą tylko jak stawiać wieżowce tam gdzie nikt ich nie chce.

ZSzarejwoli 2020-08-27 12:34:20 35 2

Cyrk pajtona, ale co się dziwić po mieście z rondem dla pieszych.

zaścianek 2020-08-27 13:09:38 30 7

stolice podkarpacia powinni przenieść do Mielca lub Stalowej Woli bo tu prowincja i nie radzą sobie tylko medialnie wielkie plany , a swoją drogą to władze powinny poddać sie do dymisji bo to wygląda jak z aquaparkiem które Rzeszów buduję chyba już ponad 20 lat i wciąż brak tak i ze stadionem bedzie tak samo .

pablito 2020-08-27 13:10:01 37 7

Dziadek Ferenc niech już idzie na emeryturę bo już ze starości nie myśli logicznie

Rzeszowianin 2020-08-27 13:15:19 37 8

Skoro na stadionie miejskim nie dadzą rady proponuje by miasto zrobiło oświetlenie i podgrzewaną płytę na stadionie Resovia i tu bedą wtedy mecze ,stadion teraz wolny więc przez 2 miesiące można wszystko spokojnie zrobić a nawet w miesiąc.

Mkk 2020-08-27 13:16:14 41 6

Tadziu wybudował za prawie 50 milionów przeciekajaca trybunę i tak zmodernizowal stadion że nie spełnia warunków do gry- to jest jakiś q...wa cyrk.Powinno się ta bandę z ratusza obciążyć kosztami. A to Resovia zawsze mu stala w gardle to wiadomo nie od dziś. Ale wszystko ma swój koniec.....

~anonim 2020-08-27 13:19:03 9 28

Pozyskajcie sponsorów i zróbcie w końcu u siebie na w22 oświetlenie i podgrzewaną murawe. Wiadomo że to tak łatwo powiedzieć ale czy chcecie wiecznie grać u rywala za miedzy lub na wyjeździe? Jaki ten stadion jest to jest ale jest wasz a z czasem jak bedzie wam dobrze szlo to i stadion rozbudujecie. Zawsze mozecie działki sprzedać i za te pieniądze rozbudować się ale widocznie nikt tego nie chce i wszystko jest zwalane na miasto że są tacy źli i wszystko na złość waszej ukochanej resovi robią.

krakus 2020-08-27 13:27:03 22 10

Ha ha Rzeszów ma ambicje gry w ekstraklasie a nawet w Lidze mistrzów buchacha chyba ktoś nie zna realiów młodzi uciekaja bo miasto z roku na rok coraz bardziej brzydsze i bez przyszłości i perspektyw

Do anonim 2020-08-27 13:36:12 32 8

stadion przy W22 zostal oddany miastu na budowę podkarpackiego centrum lekkoatletycznego aktualnie nie moze klub tam zrobic nic na własną rękę a to ze dziady w urzędzie nie potrafią zrobic nic w tym mieście jak powinni to juz swoja droga kabaret
Ferenc i reszta wypad z miasta nieudaczniki
Co by nie było Resovia sobie poradzi w każdej sytuacji !
A dziewczynom ze stali zostalo tylko współczuć koszt budowy oswietlenia i murawy to koszt 3 krotnie większy niż gdziekolwiek z powodu bliskości rzeki wislok wiec predko tam nie będzie 1 ligi

ŚMK 2020-08-27 13:49:20 18 33

Niech grają w Tel Awiwie.Tam jest ich prawdziwy dom.

~anonim 2020-08-27 13:52:22 29 3

Najpierw była kolejka nadziemna, potem aquapark, a teraz nowoczesny stadion. Towarzysz Tadek od 20 opowiada te same bajki, a ludzie dalej na niego głosują. Nie wiem jakim dzbanem trzeba być, żeby wybierać w kółko tego samego człowieka, a potem płakać, że znowu jest się oszukanym.

Antyrzeszów 2020-08-27 14:04:14 25 7

RZESZÓW, MIASTO KOMPROMITACJI
IMITACJI
ŚCIEMY

HaTfuuu... 2020-08-27 14:19:50 20 3

FERENC - PREZYDENT KOMPROMITACJI...
razem ze swoim przyd****asem "d/s sportu" SIEŃKĄ. Swoimi zaniedbaniami działają na szkodę Resovii i sportu w mieście. Na dodatek jawni kibice stali a nie sprawiedliwi zarządcy miasta.

~anonim 2020-08-27 14:44:33 30 5

Co jeszcze musi się wydarzyć by klub z Wyspiańskiego zrozumiał, że jeśli sam nie dostosuje sobie stadionu do wymogów licencyjnych, to nikt inny tego nie zrobi. Co jeszcze musi się stać by Resovia zrozumiała, że nie była, nie jest i nie będzie traktowana po partnersku przez miasto. To co nazywa się współpracą, jest cynicznym rozgrywaniem klubu. Dotacja z ratusza to ochłap, najmniejsze możliwe wsparcie umożliwiające uzyskanie maksimum korzyści w postaci podpięcia się pod sukcesy klubu, reklamę, zachowania dobrego PR-u i wytrącenie argumentów o faworyzowaniu kogoś w mieście... Z drugiej strony, na mniej widocznych polach pluje się Najstarszemu Klubowi w Polsce prosto w twarz i robi pod górkę na każdym kroku. Przykłady TYLKO z ostatniego miesiąca?

1. Kuriozalna propozycja modernizacji stadionu rywala w zamian za awans Resovii
2. Prezydent miasta będący na meczu nie ma na tyle taktu by na miejscu chociaż kurtuazyjnie pogratulować awansu Rzeszowa do I ligi po prawie 30 latach
3. Feta na rynku zostaje skutecznie sparaliżowana
4. Spotkanie drużyny z kibicami w parku zostaje odwołane z inicjatywy ratusza pod pretekstem pseudopandemii
5. Spotkanie z Bońkiem przestaje być priorytetem i choć miało odbyć się po weekendzie barażowym, zostaje przesunięte o miesiąc
6. Po awansie Resovii skorygowano planowane zwiększenie dotacji dla awansującego z 1 mln na 1,5 mln, choć chwilę wcześniej zapowiadano wsparcie 2 mln
7. Dalszy ciąg blokowania pcla, mimo gotowego projektu, zarezerwowanych pieniędzy i przekazania stadionu. W efekcie Ministerstwo przebąkuje o wycofaniu środków skoro "nie chcemy".
8. Bezczelna próba wyłudzenia działek nie ujętych w projekcie pcla, grubo przewyższających wkład miasta i stanowiących zaplecze treningowe w zamian za mglistą obietnicę uruchomienia budowy pcla
9. Dziwnym zbiegiem okoliczności i mimo szczerych chęci tzw miejskiego nie da się na razie zmodernizować, kto by się spodziewał?

O całych wcześniejszych latach i niezliczonych kwiatkach mogłaby powstać wielotomowa seria.

Neutralny 2020-08-27 14:50:40 10 3

Patrząc z boku jako neutralna osoba , nie wspierająca ani jednej z Rzeszowskich drużyn , widać jeden wniosek. Miasto na Resovie zwyczajnie leje,i to od dłuższego czasu , więc nie wiem skąd takie zdziwienie. Być może przekalkulowali sobie że nie opłaca im się robić czegoś na stadionie miejskim jak na mecze Resovi przyjdzie koło tysiąca kibiców ? Może warto , aby Resovia zaczęła coś robić ze swoim obiektem ? Ekstraklasa raczej nie grozi , a pod 1 ligę pewnie aż tak wielkich wymagań nie ma.

Do Pana prezydenta 2020-08-27 14:50:41 15 3

Panie Tadziu prosze odpowiedziec na pytanie skoro stadion miejski nie spelnia wymogow na 1 lige, to smieszne przejecie licencji Floty Swinoujscie mialo byc razem z ich stadionem ??? Ja sie pytam taki Pan jest kibic Stali a nie potrafi Pan zadbac o to zeby miejski byl gotowy nawet na Ekstraklase ?? Czegos tutaj nie rozumiem. Moze bylby Pan honorowym.czlowiekiem i powiedzial publicznie w czym jest problem??

Gbj 2020-08-27 14:51:30 4 4

Niech przed emeryturą coś zrobi dla Resovii. Ciekawe ile kasy miasto daje teraz resovi za grę w 1 lidze A ile stali żeby te w 2. ? Wie ktoś??

~anonim 2020-08-27 14:52:47 17 7

Resovia mimo awansu ma się wykrwawiać przez kolosalne koszty, sukces ma być maksymalnie wyciszony - brak możliwości zobaczenia większości meczów gdziekolwiek wpisuje się w to świetnie, ma być trwoniony potencjał marketingowo- kibicowski, klub ma być nieatrakcyjny dla lokalnych sponsorów przez grę poza miastem, a nie rosnąć. Póki nie pojawi się perspektywa awansu komunistycznego tworu OM TUR-owców, żadnej modernizacji tzn stadionu miejskiego "STAL" (nazwanego tak na cześć Resovii rzecz jasna) nie będzie. Do tego czasu może Resovia spadnie, a jeśli nie, to i tak przy grze 2 klubów w końcu w jednym miejscu i w jednej lidze, wszystko się rozmyje. Od awansu minął miesiąc, można było coś zrobić, a przynajmniej się zastanowić jak we własnym zakresie spróbować zorganizować powrót do domu 2.0. Zamiast tego było po raz enty wodzenie za nos i kończy się znów w punkcie wyjścia. Zaraz rusza liga, będzie coś innego na głowie, a potem Stalowa Wólka za 60k/mecz + dojazdy + brak zysków z dnia meczowego. Idealny sposób na wydanie tego co wpadło z pjs! Dalej pojawią się zapewnienia, że może się teraz nie udało, ale na wiosnę już "na pewno" zmodernizują, pcla też "już rusza" i tak w koło Macieju... Chore, patologiczne i niesprawiedliwe, ale takie są realia.

Trochę w tym wszystkim ironii, ale chwilami już ręce i nogi opadają. Czarowanie rzeczywistości, udawanie że pada i naiwne powtarzanie "jakoś to będzie". Ok, proszę w takim razie o choć jeden przykład klubu, któremu gra poza własnym stadionem, nie mówiąc o grze poza własnym miastem wyszła na dobre. Albo jeden argument dlaczego tym razem miasto ma postąpić inaczej, niż robiło przez długie lata i to w najbardziej kluczowej kwestii pod względem negatywnego wpływu na pożądany (przez nich) układu sił w mieście.

OŚWIETLENIE NA JUŻ, ZA SWOJE/ POŻYCZONE I RÓWNOLEGŁE UŻYCIE WSZELKICH ARGUMENTÓW DO PRZEPCHNIĘCIA PCLA. Albo tak będzie albo piękny sen skończy się szybciej, niż się wszystkim wydaje. Od zawsze było pod górkę, przy równych szansach tamtych by już dawno nie było na piłkarskiej mapie Polski albo Resovia od lat miałaby I ligę (zależy w którą stronę równać), ale lepszych argumentów do osiągnięcia obecnych celów mieć nie będziemy. Wyświechtane "teraz albo nigdy" zaczyna wyglądać na w pełni adekwatne określenie obecnego stanu rzeczy. Gdzie są grupy kibicowskie i presja na klub lub akcje nagłaśniające? Gdyby to na Widzewie, pół Polski by wiedziało. Tutaj w Rzeszowie mało kto nawet kojarzy temat.

~anonim 2020-08-27 15:24:08 7 19

oj bidulki z resovii całe zycie tylko płacze tylko daj daj i daj bidulki
od 100 lat tylko płacz jacy to pokrzywdzeni ojojoj

Anonim 2020-08-27 15:25:12 16 3

Jedno jest pewne wstyd dla całego Rzeszowa! Po małych miasteczkach mają stadiony na ekstraklasę a tu nawet na 1 ligę nie ma.

kibic 2020-08-27 15:28:46 6 14

nie ma sianka nie ma granka, nie trzeba było awansować ale teraz cyckać piniondze od miasta

kibic 2020-08-27 15:31:59 13 3

Projekt architektoniczny PCLA jest gotowy, stadion w rękach miasta, pieniądze są. Nic tylko powiedzieć budujemy, zrobić to co jest potrzebne na I ligę, a później jedynie rozliczyć to jakio wkład miasta w projekt. Tymczasem wszystko jest robione dookoła. Jakieś cuda z miejskim, zastanawianie się dopiero co i jak, pozorowanie działań. Daleki jestem od teorii spiskowych, ale czy jest ktoś w stanie wyjaśnić obecny stan rzeczy bez uciekania w nie? Nic do niczego nie pasuje w działaniach miasta.

em 2020-08-27 15:39:53 7 2

Za chwilę i tak wyjdzie prezes jeden z drugim i powiedzą, że współpraca z miastem układa się świetnie, że apelowali o stadiom. W skrócie, że jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej i nie ma się czym przejmować.

To ja 2020-08-27 15:49:35 1 1

Haha

GrrZbiery 2020-08-27 16:00:39 6 14

ludzie kochani
do ludzi a szczegolnie do Pana Prezydenta zwraca sie przez Pan a wy parrchy za kogo go macie za nic to Ferenc taki i owaki to nic dziwnego ze tak sie dzieje w waszym kierunku
wasz prezesunia z przed lat ładna chawire wystawil na matysowce za co hee
dzialki sprzedane z 10 - 15 lat temu i co
a teraz pretensje do miasta i do Prezydenta
do kuri napiszcze jeszcze zazalenia
wstydu oszczedzcie
bezdomne kury

Rzeszów 2020-08-27 16:00:41 106 27

Nie może być tak w Rzeszowie że wszystko się robi pod Resovie są też inne kluby w Rzeszowie miasto nie powinno ulegać bo to nie jest w porzadku.Resovia zbyt wiele dostaje od miasta wybudowali hale na podpromiu graja tam siatkarze z Resovi teraz domagają się gry na Hetmanskiej.Sa też inne kluby w Rzeszowie Stal Rzeszów Korona Rzeszów.Trzeba było oddać stadion miastu nie jesteście gościnni wobec innych klubów w Rzeszowie na Wyspiańskiego nikogo nie chcecie wpuścić domagacie się wszystkiego myślicie że wszystko wam się nalezy.Na miejscu Stali bym protestował aby Resovia nie grała na hetmańskiej tylko u siebie miasto niech im da na oswietlenie i na podgrzewana murawe!

Pan Janek mówi won 2020-08-27 16:08:39 10 12

Panie Ferenc, Ustrobinski, Sieńko i cała banda pierdzistołków ,bierzecie grube pieniądze by służyć godnie wszystkim Rzeszowiakom , a póki co to na połowę miasta macie zwyczajnie wyj******e, krótko mówiąc jesteście zwykłymi kłamcami i nie zasługujecie by godnie reprezentować miasto.Reklamujecie Rzeszów jako stolica innowacji ?! to ja się pytam gdzie w mieście widać tą innowacyjność? bo chyba nie bubel w postaci okrągłej kładki? Miasto potrzebuję całej masy potrzebnych rozwiązań, a wy p*******licie coś o jakichś utopijnych wagonikach, zupełnie nie słuchając czego chcą mieszkańcy. Przynosicie wstyd i wielką anty reklamę miastu . Ratuszowym leśnym dziadkom mówię won.

Normalny 2020-08-27 16:16:24 3 18

Stary Małpiszon Komunistyczny? skad takie tezy? Zapomniales o zydowkiej Resovi? Ktoś zaj****** sprawe Oswietlenia i murawy i watpliwe zeby bez przetargu pojawilo sie na drugi dzien

~anonim 2020-08-27 16:19:26 8 12

O sympatiach się nie dyskutuje. Niech Ferenc będzie sobie za kim chce, nawet za klubem z tak parszywą historią jak twór spod tamy. Niech w tym wszystkim tylko nie zapomina jaka funkcję pełni i z czym powinna się wiązać. Tymczasem większość ruchów w kierunków Resovii ma więcej wspólnego z kibolską partyzantką patologii przywiezionej na taczkach do Rzeszowa, choć na innym poziomie, niż działaniami jakie powinny charakteryzować kogoś nazywającego się Prezydentem. W tym jest problem.

~anonim 2020-08-27 16:23:14 9 5

Stadion przystosowany do 1 ligi mozesz wybudować bardzo szybko.Ferenc po prostu nie oharnia tematu. Młody ze Stalowej temat by ogarnał ale tu trzeba mieć chęci

Mario 2020-08-27 16:56:03 2 7

Do Rzeszów ciebie jaszcze w planach nie było jak podpromie budowała komuna i ile lat ruiną ty zajmij się swoją drużynką

~anonim 2020-08-27 17:14:19 16 6

No to zapraszamy Resovię do Stalówki hehe czekamy z niecierpliwością

rzech 2020-08-27 18:41:14 7 2

Niech jakies Stowarzyszenie albo Klub napisze do NIKu zgloszenie o natychmiastowa potrzebe kontroli kompleksowej w urzedzie miasta to zaraz dostana przyspieszenia w caloksztalcie zsrzadzania miastem.

~anonim 2020-08-27 20:19:59 10 6

Z tym NIK- iem to nie jest wcale zły pomysł, podobnie jak z próbą zrobienia afery w mediach ogólnopolskich czy szukaniem wsparcia politycznego na wyższych szczeblach. Gdyby projekt miał ruszyć w cywilizowany sposób, dziś byłby w połowie realizacji.

Wszystko miało się jakoś rozejść, tylko wyszedł ten nieszczęsny awans. Teraz proparchaty ratusz jedzie po bandzie, bo doskonale zdaje sobie sprawę jaka jest sytuacja i o co toczy się gra. Jest bliżej ruszenia z absolutnie kluczową kwestią dla Resovii, niż było kiedykolwiek. Ryzykują rozlaniem się skandalu szerzej i zrobieniem z miasta pośmiewiska, bo Resovia ma coraz więcej argumentów, a im w gruncie rzeczy kończy się przestrzeń do kolejnych piruetów. Dziś pewnie niejeden pluje sobie w brodę, że wstępnie klepnięto pcla dla podpuchy. To jest ten czas kiedy sprawę trzeba docisnąć wszelkimi sposobami i postawić nawet na ostrzu noża. Pytanie tylko czy w klubie rozumieją co się wokół nich dzieje czy biorą wszelkie kurtuazyjne wypowiedzi z pewnik, a różne wypadki za nieszczęśliwy zbieg okoliczności.

maniek 2020-08-27 23:05:37 0 5

Do anonima z 14:44 i 14:52: Dużo chłopcze pracy włożyłeś. Niestety zapomniałeś, że oprócz boiska są jeszcze tzw. sprawy organizacyjne. To notoryczne "zapominalstwo" w tym klubie. Już raz "zapomnieliście" zapłacić zawodnikom, teraz "zapomnieliście" przygotować stadion i jest płacz do miasta, bo wam się należy. No cóż, widocznie ktoś jest tu cwańszy... NIK? Spoko, w końcu jesteście mistrzami dyplomacji. Na pewno wam pomogą, tak jak pomogły huki i krzyki w ratuszu z prześcieradłem.... Ale niech kibole rządzą dalej. Będzie dobrze.... 17 x 50,000 PLN = 850,000 PLN. Tak gwoli przypomnienia.

Towarzysz kruczek 2020-08-28 05:59:55 4 2

Nie pozwolimy aby wichrzyciele wykorzystując chwilowe problemy szkalowany naszego towarzyszą który piastuje odpowiedzialne stanowisko w naszym mieście wkrótce ruszy budowa nowoczesnego stadionu nowoczesnego lodowiska ,towarzysze chińscy wkrótce przyślą projekty kolejki naziemnej która będzie woziła robotników naszego miasta do Wsk a chłopów na okoliczne łąki i pola w planie są następne inwestycje planujemy z towarzyszami przebudować fontannę gdyż dostajemy mnóstwo listów od ludności wkrótce ruszy rozbudowa Podwisłocze i powstaną okazałe drapacze chmur na Podwisloczu w liczbie 44 w planie jest szybka podziemna kolej wzdłuż rzeki Wisłok to ukłon w stronę wędkarzy którzy w chwili obecnej muszą w dobie conowirusa muszą się gnieździć na bardzo małym odcinku A wichrzyciel on i skrytobujcom mówimy ręce precz od towarzyszą Tadka

ABC 2020-08-28 13:47:34 1 1

Nie ma sianka, nie ma granka :) Potrzebny był stadion Stali to byliście, nagle powrót na swoje śmieci, teraz znowu swoje podwórko nie wystarczy to szukacie.Wstyd i brak honoru. Wasz stadion nie nadaje się nawet na II ligę, jak przy poziomie centralnym może być taka murawa na obiekcie. Kluby w 4, 5 lidze mają lepsze warunki.

chmm 2020-08-29 08:48:13 0 0

Misie pysie z Resovii. Było hip hip hurra ,bo wejście...a teraz droga pod górkę.Nie wiem czy wiecie ale uniwerek na Cichej,buduje centrum lekkoatletyczne.I teraz w dobie kryzysu,wybudują wam drugi?Światło i murawa to będzie,jak Stal wejdzie.A to dlatego że Fibrain się do tego dorzuca.Stal oddała działki za dziesiątki mln miastu.Wy od miasta dostaliście,i gdzie jest Res Vita? W Tadka cały czas bijecie ,to co ma was za to kochać?Wasze tv chuligany po franolskich telewizjach się popisywały,to jaki duży sponsor się wami zainteresuje,zwłaszcza w tych czasach.Nikomu źle nie życzę,a Resovia weszła dzięki mega ambicji sportowej.Ale teraz może przyjść ciężki okres,bo być może cały sezon bez własnych kibiców,i wpływów z tego tytułu.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij