2020-08-19 12:06:33

Orzeł Przeworsk rozbił LKS Skołoszów i awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski

Podopieczni Grzegorza Sitka urządzili sobie wczoraj strzelaninę w meczu Pucharu Polski. Czwartoligowiec nie miał większego problemu z ograniem rywala występującego szczebel niżej.

Orzeł Przeworsk zrobił swoje i pewnie pokonał niżej notowanego rywala. Mowa tutaj o LKS-ie Skołoszów, który przegrywał od 23. minuty. Piotr Boratyn podawał do Patryka Andreasika, a ten umieścił piłkę w siatce miejscowych. Czwartoligowiec nie zamierzał się zadowalać jednobramkowym prowadzeniem i błyskawicznie ruszył w poszukiwaniu kolejnych trafień.

Ekipa dowodzona przez Grzegorza Sitka podwyższyła prowadzenie tuż przed przerwą. Szymon Bogacz dośrodkowywał w pole karne, a tam niefortunnie interweniował Mateusz Franków, który trafił do własnej siatki. To dodało skrzydeł drużynie z Przeworska, bowiem ta po zmianie stron zaczęła coraz śmielej sobie poczynać.

Gola na na 0-3 zdobył Patryk Andreasik w 47. minucie. Po chwili Orzeł prowadził już czterema bramkami, apiłkę w siatce umieścił Piotr Boratyn. Nudy nie było, bowiem cztery minuty później straty zmniejszył Kamil Buczkowski. To widocznie podrażniło biało-czerwonych, którzy szybko strzeligi bramkę numer pięć i sześć.

Orzeł nie miał litości dla rywala i w 73. minucie po raz siódmy umieścił piłkę w siatce. Patryk Broda zagrywał do Huberta Bednarza, a ten po chwili cieszył się z gola. Wynik spotkania ustalił Andrzej Mikus, który pewnie egzekwował jedenastkę, która została podyktowana za faul na Jakubie Szewczyku.

LKS Skołoszów - Orzeł Przeworsk 1-8 (0-2)

0-1 Patryk Andreasik (23)
0-2 Mateusz Franków (41-samobójcza)
0-3 Patryk Andreasik (47)
0-4 Piotr Boratyn (49)
1-4 Kamil Buczkowski (53)
1-5 Patryk Andreasik (56)
1-6 Piotr Boratyn (58)