https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-18 10:48:27

Jan Konojacki nie poprowadzi już Chełmianki Chełm

Jan Konojacki nie będzie prowadził Chełmianki Chełm. (fot. Chełmianka)
Jan Konojacki nie będzie prowadził Chełmianki Chełm. (fot. Chełmianka)
Po rozczarowującym początku sezonu działacze Chełmianki Chełm postanowili zwolnić trenera. Jan Konojacki nie jest już trenerem trzecioligowca.
 
Jan Konojacki przestał być trenerem Chełmianki Chełm. Działacze zdecydowali się na zmianę na tym stanowisku po słabym początku sezonu ekipy z Chełma. Drużyna z Lubelszczyzny zdobyła zaledwie cztery "oczka" w pierwszych czterech kolejkach. - Zarząd i Rada Nadzorcza Chełmskiego Klubu Sportowego Chełmianka podjęły decyzję o dokonaniu zmiany na stanowisku trenera pierwszej drużyny, dziękując za jej dotychczasowe prowadzenie Janowi Konojackiemu - czytamy na oficjalnej stronie trzecioligowca.
 
Konojacki nie przestanie jednak pracować w Chełmiance. - Trener Konojacki dostał propozycję objęcia funkcji trenera koordynatora grup młodzieżowych w Klubie oraz zespołu juniorów starszych Chełmianki. Zarząd klubu oraz Rada Nadzorcza serdecznie dziękują trenerowi Konojackiemu za prowadzenie zespołu seniorów, który objął w trudnym dla Klubu momencie - czytamy na stronie Chełmianki Chełm.
 
Dzisiaj dowiemy się kto będzie nastąpcą Konojackiego. Klub z Chełma nowego szkoleniowca ogłosi przed wtorkowym treningiem.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Jako 2020-08-18 12:24:58 11 3

Murzyn zrobił swoje...jak popracował za darmo to było ok. Teraz jest troszeczkę kasy do ,, zagospodarowania" to Jasiu już beeee

Jako 2020-08-18 12:24:58 11 3

Murzyn zrobił swoje...jak popracował za darmo to było ok. Teraz jest troszeczkę kasy do ,, zagospodarowania" to Jasiu już beeee

Elwira 2020-08-18 20:30:59 1 3

Cześć panowie, mam na imie Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/elwira05

Tuliq 2020-08-21 09:10:33 1 0

WIADOMOŚĆ DNIA HA HA

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij