2020-08-17 13:08:29

Oficjalnie! Kolejny zawodnik Karpat Krosno zagra w Fortuna I Lidze

foto Kwolek Konrad/Karpaty Krosno
foto Kwolek Konrad/Karpaty Krosno
Z dniem dzisiejszym Karol Knap oficjalnie żegna się z Karpatami Krosno, dołączając do pierwszoligowej Puszczy Niepołomice która przygotowuje się do rywalizacji na zapleczu polskiej ekstraklasy w sezonie 2020/2021.
 
Pierwsze szlify w piłkarskim fachu popularnego "Knapika" to treningi w AP Beniaminek Krosno pod okiem założyciela akademii Grzegorz Rausa po czym od 2011 roku oboje pracowali już wspólnie pod szyldem młodzieżowych ekip Karpat Krosno.
 
Osiemnastolatek przez ostatnie dwa sezony był jednym z liderów ekipy "biało-niebieskich" najpierw w ekipie dowodzonej przez Dariusza Jęczkowskiego a ostatni rok pod wodzą Dariusza Liany.
 
Swoje 9 lat występów w Karpatach Krosno pochodzący z Lubatówki pomocnik uświetnił występem w 1/32 Fortuna Pucharu Polski przeciwko PGE FKS Stali Mielec będącym jednym z największych sukcesów w blisko stuletniej historii krośnieńskiej piłki.
 

Czytaj także

Komentarze (4)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.