http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-08-09 18:53:16

Lista transferowa PGE FKS Stali Mielec

Podobne tematy Ekstraklasa Stal Mielec
Jakub Bartosz oraz Lukas Bielak znaleźli się na liście transferowej PGE FKS Stali Mielec. (fot. Stal Mielec)
Jakub Bartosz oraz Lukas Bielak znaleźli się na liście transferowej PGE FKS Stali Mielec. (fot. Stal Mielec)
PGE FKS Stal Mielec podała listę transferową. Są na niej Lukas Bielak, Jakub Bartosz oraz Damian Primel. Wszyscy trzej mogą szukać nowych klubów.
 
Lukas Bielak, Damian Primel oraz Jakub Bartosz nie będą w przyszłym sezonie grać w PGE FKS Stali Mielec. Wszyscy trzej znaleźli się na liście transferowej beniaminka PKO Ekstraklasy
 
Damian Primel do Stali Mielec trafił przed kampanią 2018/19. Jednak nigdy nie był pierwszym wyborem trenerów Stali. W pierwszym sezonie zagrał w zaledwie dwóch meczach. Rok później wystąpił w 11 meczach. Natomiast Lukas Bielak został ściagnięty rok temu z ŁKS-u Łódź. 33-letni Słowak rozegrał aż 31 spotkań w barwach "Biało-niebieskich" w sezonie 2019/20.
 
Z kolei Bartosz do ekipy z Mielca dołączył pół roku temu z Wisły Kraków. Jednak 23-letni obrońca wystąpił w zaledwie sześciu meczach Fortuna 1 ligi oraz w meczu Totolotek Pucharu Polski z Lechem Poznań. Wcześniej z PGE FKS Stali Mielec odeszli Michał Żyro, Bartosz Nowak oraz Jakub Wrąbel.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij