2020-08-09 12:21:00

Znakomity początek sezonu KS Wiązownica! Ograli Chełmiankę Chełm na wyjeździe

KS Wiązownica znakomicie rozpoczęła sezon w 3 lidze. (fot. KS Wiązownica)
KS Wiązownica jest liderem 3 ligi gr. IV po dwóch kolejkach. Wczoraj piłkarze Wałerija Sokołenko ograli Chełmiankę Chełm 2-1 na wyjeździe.

Sobotni mecz znakomicie rozpoczął się dla Chełmianki Chełm. Już po czterech minutach gospodarze prowadzili po bramce Grzegorza Bonina. Jednak w miarę upływu czasu coraz większą przewagę mieli piłkarze KS Wiązownica i potwierdzeniem tych słów była bramka wyrównująca. Gola dla ekipy Wałerija Sokołenko zdobył Bartłomiej Gliniak w 27. minucie. Jeszcze przed przerwą goście mieli znakomitą okazję, ale wynik meczu w pierwszej połowie nie uległ już zmianie.

Pięć minut po zmianie stron bramkę dla KS-u strzelił Kacper Rop. Ofensywny pomocnik ekipy z Wiązownicy uderzył z rzutu wolnego i nie dał szans swojącemu w bramce Chełmianki, Sebastianowi Ciołkowi. W 57. minucie ekipa z Chełma miała rzut karny, ale Arkadiusz Słysz obronił strzał Pawła Myśliwieckiego

Do końca meczu goście kontrolowali przebieg gry i ostatecznie wygrali 2-1. KS Wiązownica doskonale rozpoczęła sezon 2020/21 w 3 lidze gr. IV. Po dwóch kolejkach beniaminek jest na pierwszym miejscu w tabeli.

1-0 Grzegorz Bonin (4)
1-1 Bartłomiej Gliniak (27)
1-2 Kacper Rop (50)