https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-08 12:05:00

Dariusz Skrzypczak, nowy trener PGE FKS Stali Mielec: Jestem pod wrażeniem warunków do treningu

Dariusz Skrzypczak przestawił się kibicom PGE FKS Stali Mielec. (fot. Stal Mielec)
Dariusz Skrzypczak przestawił się kibicom PGE FKS Stali Mielec. (fot. Stal Mielec)
Dariusz Skrzypczak po raz pierwszy odkąd objął ekipę PGE FKS Stali Mielec odpowiedział na pytania zadane przez dziennikarzy. Zobaczcie.
 
- Odeszli bardzo dobrzy zawodnicy z naszej drużyny. Na dzień dzisiejszy prowadzimy rozmowy z zawodnikami, którzy mogliby do nas dołączyć. W tym momencie możemy powiedzieć, że jesteśmy osłabieni względem poprzedniego sezonu - powiedział na początek Dariusz Skrzypczak, nowy szkoleniowiec PGE FKS Stali Mielec.
 
Jakie aspkety w grze zespołu Stali Mielec wymagają największej poprawy? - Na podstawie ostatniego meczu kontrolnego stwierdzam, że tracimy za dużo bramek. Jednak gra defensywna to nie jest bramkarz i czterech obrońców tylko cały zespół. Chciałbym, aby cały zespół bronił. Jednak jestem za krótko w klubie, aby stwierdzić że to jedyny element do poprawy - kontynuował szkoleniowiec beniaminka PKO Ekstraklasy.
 
- Jestem pod wrażeniem jakie zawodnicy mają tutaj do treningów. Boisko, które mamy do dyspozycji jest bardzo dobre. Również te obiekty obok z siłownią w szatni są conajmniej dobre. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dobrze przygotować się do nowego sezonu i do meczów. Stal Mielec ma potencjał jesli chodzi o grę ofensywną i bardzo dobrze przechodzi z defensywy do ofensywy. Nikt po awansie nie chce spaść, więc celem minimum jest zapewnienie sobie utrzymania - mowi dalej Skrzypczak.
 
Jak doszło do zawarcia umowy z PGE FKS Stalą Mielec? Czy prawdą jest, żeby rozmawiał Pan z Widzewem Łódź oraz Jagiellonią Białystok? - Tak to prawda. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Widzewie Łódź. Jednak po tej rozmowie doszedłem do wniosku, że to nie jest odpowiedni moment, aby zostać trenerem łódzkiej ekipy. Choć bardzo się cieszę, że mogłem się przedstawić i podziękowałem za ofertę. A jak doszło do związania ze Stalą Mielec? Prezes zadzownił i przedstawił mi jaka jest filozofia klubu i prowadzenie zespołu. Na podstawie tej rozmowy stwierdziłem, że to mi bardziej odpowiada i jestem trenerem Stali Mielec z czego się bardzo cieszę - powiedział Dariusz Skrzypczak.
 
Cała konferencja dostępna poniżej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij