https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-07 21:26:12

Dawid Musiał został drugim trenerem Sandecji Nowy Sącz

fot. Garbarnia Kraków
fot. Garbarnia Kraków
Asystent byłego opiekuna mieleckiego klubu w nadchodzącym sezonie będzie pracował w Fortuna 1 lidze. Jak czytamy, został drugim trenerem.
 
Dawid Musiał został drugim trenerem pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz. Tan będzie pomagał Piotrowi Mandryszowi, który niedawno objął zespół biało-czarnych. 34-latek urodzony w Brzesku ostatnio pracował w PGE Stali Mielec, w której odpowiadał za przygotowanie fizyczne. 
 
Szkoleniowiec wraca do Sandecji, gdzie miał okazję pracować już wcześniej. Najpierw w sezonie 2014/15, a następnie w 2016 roku dołączył do sztabu Radosława Mroczkowskiego. Ponadto w swojej karierze miał okazję być także w Okocimskim KS-ie Brzesko oraz Garbarnii Kraków.
 
Nowy członek sztabu szkoleniowego nowosądeczan, dyspounuje licencją UEFA A oraz jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Ponadto ukończył także studia podyplomowe z Przygotowania Motorycznego w Grach Zespołowych, gdzie zdobył tytuł Coerver Coach Assitant – pierwszy stopień w nauczaniu techniki piłkarskiej wg. Coerver Method.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij