2020-08-08 13:06:00

Głogovia Głogów Małopolski ograła rezerwy Stali Stalowa Wola

Głogovia Głogów Małopolski ponownie jest liderem 4 ligi podkarpackiej. (fot. Dominik Budzowski/JKS Jarosław)
Głogovia Głogów Małopolski pokonała Stal II Stalowa Wola. Piłkarze Adama Wałczyka zostali liderami 4 ligi podkarpackiej.

Głogovia Głogów Małopolski po kwadransie gry prowadziła ze Stalą II Stalowa Wola. Bramkę dla ekipy Adama Wałczyka zdobył Krzysztof Szymański. Do przerwy gospodarze mieli kilka kolejny okazji do podwyższenia prowadzenia, ale piłka nie znalazła w tej części gry drogi do siatki rezerw "Stalówki".

Cztery minut po zmiane stron bramkę dla Głogovii zdobył Kamil Hałat. Natomiast w 65. minucie gola strzelił Damian Bożek i w meczu zrobiło się 3-0. Dziesięć minut później kolejną bramkę dla ekipy Wałczyka strzelił Jakub Kądziołka.

Wynik meczu na 5-0 ustalił Przemysław Pyrdek. Były zawodnik Siarki Tarnobrzeg skutecznie wykorzystał "jedenastkę". Tym samym Głogovia Głogów Małopolski wróciła na fotel lidera 4 ligi podkarpackiej.

1-0 Krzysztof Szymański (14)
2-0 Kamil Halat (49)
3-0 Damian Bożek (65)
4-0 Jakub Kądziołka (74)
5-0 Przemysław Pyrdek (89-rzut karny)