2020-08-03 13:57:57

Drugi punkt rezerw Resovii. Tym razem zremisowali z Partyzantem Targowiska

fot. Michał Rysz
fot. Michał Rysz
Jednym z ostatnich meczów jakie zostały rozegrane w ramach 3. kolejki 4 ligi podkarpackiej było spotkanie Resovii II Rzeszów z Partyzantem Mal- Bud1 Targowiska. Na bocznym boisku przy Wyspiańskiego próźno było szukać bramek, bowiem mecz zakończył się bezbramkowym remisem. 
 
Przyjeżdzający dziś do Rzeszowa Partyzant Mal- Bud1 Targowiska przystępował do starcia z Resovią II Rzeszów po porażce u siebie z Piastem Tuczempy. Rezerwy Resovii w poprzedniej kolejce zaś musiały uznać wyższość ekipy Lechii Sędziszów Małopolski. 
 
W pierwszej połowie spotkania żadna z ekip nie zdołała umieścić piłki w siatce. Druga połowa to niewielka zmiana bowiem przy Wyspiańskiego ponownie piłka nie znalazła drogi do siatki, mecz toczył się głównie w środkowej części boiska a najlepszą okazję do zdobycia bramki zmarnował Kamil Mikrut, który ostęplował poprzeczkę bramki Huberta Niemca. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów co oznaczało, że rzeszowianie wciąż nie zaznali smaku zwycięstwa, z dwoma punktami na koncie plasują się na szesnastej lokacie, Partyzant zaś z czterema "oczkami" na koncie zajmuje dziewiątą pozycję. 
 
Resovia II:
Olko- Chuchro, Drozd, Usarz, Mikrut, Kałaska, Sitek, Tolmachow, Cholewa, Szymkiewicz, Kiełbasa

Partyzant Targowiska:
Niemiec- Kozioł, Kavatsiuk, Haznar, Nikitchuk, Moskalets, Penar, Suszko, Chmielowski, Szubrycht, Borowczyk
 
Sędziował: Jakub Koza

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij