2020-06-23 10:40:04

Transfery drużyn: od Ekstraklasy do Klasy O [LATO 2020/21]

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Rozgrywki Ekstraklasy, 1 ligi oraz 2 ligi wracają do gry. Natomiast w pozostałych klubach rozpoczyna się okres przygotowawczy oraz transferowy. Trwają spekulacje transferowe. Do końca sierpnia będziemy aktualizować informację z klubów.
 
Legenda:
kolor zielony - transfery pewne do klubu
kolor czarny - pogłoski transferowe/testy
kolor czerwony - transfery pewne z klubu
kolor pomarańczowy - wypożyczenie pewne z klubu

Transfery drużyn: od Ekstraklasy do Klasy O

Ekstraklasa - transfery (lato 2020/21)

PGE Stal Mielec

Przychodzą: Michał Gliwa (Raków Częstochowa), Paweł Tomczyk (Lech Poznań), Kamil Kościelny (Raków Częstochowa), Karol Niemczycki (Puszcza Niepołomiec), Łukasz Zjawiński (Legia II Warszawa), Damian Zbozień (Arka Gdynia),
Odchodzą: Adrian Paluchowski (Wisła Puławy)Bartłomiej Kiełbasa (Widzew Łódź?), Bartosz Sobczyk, Michał Żyro (Piast Gliwice), Bartosz Nowak (Górnik Zabrze),

Fortuna 1 liga - transfery (lato 2020/21)

Apklan Resovia

Przychodzą: Przemysław Brychlik, Cezary Demianiuk, Michał Kuczałek (wszyscy Olimpia Elbląg),
Odchodzą: Arkadiusz Cynar (KS Wiązownica), Hubert Tarnowski (Głogovia Głogów Małopolski), Patryk Andreasik (Orzeł Przeworsk), Jakub Kurek (Błękitni Ropczyce), Daniel Świderski (Motor Lublin), Szymon Kaliniec (?), Hubert Antkowiak (Miedź Legnica), Serhii Krykun (Motor Lublin?),
 

2 liga - transfery (lato 2020/21)

Garbarnia Kraków

Przychodzą:
Odchodzą: Rafał Surmiak (Stal Stalowa Wola?),

Hutnik Kraków

Przychodzą: Dawid Smug (Ruch Chorzów), Patryk Kieliś (Orzeł Piaski Wielkie Kraków), Adrian Wójcik (Rekord Bielsko-Biała), Dominik Nowakowski (Górnik II Zabrze), Michał Dziubek (Korona II Kielce), Bartosz Ochab (Igloopol Dębica)
Odchodzą: Patryk Kołodziej, Mateusz Gamrot (obaj Wieczysta Kraków), Szymon Rak (Stomil Olsztyn), Arkadiusz Garzeł (?), Mateusz Zając (Texom Sokół Sieniawa)

Motor Lublin

Przychodzą: Leszek Jagodziński (Zagłębie II Lublin)Michał Król (Wigry Suwałki), Sebastian Madejski (Olimpia Elbląg), Seweryn Kiełpin (bez klubu), Ariel Wawszczyk (Olimpia Grudziądz),
Odchodzą: Michał Paluch (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Maciej Kraśniewski, Bartosz Rymek, Dawid Brzozowski (Chełmianka Chełm),

Stal Rzeszów

Przychodzą:
Odchodzą: Hubert Tarnowski (Głogovia Głogów Małopolski), Jakub Kądziołka (Głogovia Głogów Małopolski), Dariusz Jarecki (koniec kariery), Łukasz Mozler (?), Krystian Pieczara (Polonia Warszawa), Patryk Plewka (Wisła Kraków)

3 liga gr. IV - transfery (lato 2020/21)

Avia Świdnik

Przychodzą: Andrzej Sobieszczyk Rafał Kursa (obaj Hetman Zamość), Patryk Drozd (Granit Bychawa), Rafał Dobrzyński (Chełmianka Chełm),
Odchodzą: Konrad Kołodziej, Sebastian Głaz,

Chełmianka Chełm

Przychodzą: Sebastian Ciołek (Sokół Sieniawa), Jakub Bednara, Grzegorz Bonin (obaj Lublinianka Lublin), Michał Wołos (Orlęta Radzyń Podlaski), Łukasz Mazurek (Stal Kraśnik)Michał Wawryszczuk (Sokół Sieniawa), Paweł Myśliwiecki, Dawida Skoczylas (obaj Hetman Zamość), Hubert Kotowicz (Lewart Lubartów), Przemysław Kanarek (Hetman Zamość), Tomasz Brzyski (Lublinianka Lublin), Dawid Brzozowski (Motor Lublin),
Odchodzą: Rafał Dobrzyński (Avia Świdnik),

Hetman Zamość

Przychodzą: Michajło Kaznocha (Podlasie Biała Podlaska), Damian Dołba, Sebastian Naklicki, Bartłomiej Panas, 
Odchodzą: Krzysztof Zaremba, Daniel Dybiec, Michał Dudek, Andrzej Sobieszczyk, Rafał Kursa, Patryk SłotwińskiDawid Skoczylas, Paweł Myśliwiecki, Przemysław Kanarek (trzej ostatni Chełmianka Chełm), Adrian Ligienza (?),

Jutrzenka Giebułtów

Przychodzą: Paweł Zegarek (trener),
Odchodzą: Piotr Powroźnik (trener),

Korona II Kielce

Przychodzą: 
Odchodzą:

KS Wiązownica

Przychodzą: Arkadiusz Cynar (Apklan Resovia), Jakub Janik (Wisła Sandomierz), Arkadiusz Cynar (Apklan Resovia), Kacper Wydra (Wisła Kraków), Rafał Michalik (Stal Stalowa Wola), Mirosław Kmiotek (Wisła Sandomierz), Arkadiusz Kasia (Wisła Kraków)
Odchodzą: Dariusz Frankiewicz (Głogovia Głogów Małopolski)David Kwiek (wyjazd za granicę), Karol Karólak, Michał Fedor (JKS Jarosław?),

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Przychodzą: Bartosz Szydłowski (Star Starachowice), Paweł Kaczmarek (Stal Kraśnik), Michał Paluch (Motor Lublin), Konrad Zaklika (Legionovia Legionowo), Paweł Okrasa (RKS Radomsko),
Odchodzą: Patryk Cheba, Kamil Bełczkowski (Wisła Sandomierz)Patryk Rząsa, Julien Tadrowski (Stal Kraśnik),

Lewart Lubartów

Przychodzą: 
Odchodzą:

ŁKS Probudex Łagów

Przychodzą: Adam Imiela (Broń Radom), Jakub Borowiak (Miedź Legnica), Piotr Rogala (Wisła Puławy), Szymon Pietras (Spartakus Daleszyce), Patryk Wilk (Wisła Sandomierz), Krystian Zaręba (Zdrój Busko Zdrój), Maciej Kolasa (Granat Skarżysko-Kamienna), Sebastian Pociecha (Polonia Warszawa),  Miłosz Gierczak, Kacper Rogoziński (obaj Korona II Kielce), Hubert Wojsa (Wisła Sandomierz), 
Odchodzą:

Orlęta Radzyń Podlaski

Przychodzą: Michał Kobiałka (Wisła Puławy), Kacper Wiatrak, Adrian Nowosadko (obaj Radomiak Radom), Maciej Wojczuk (Wisła Puławy),
Odchodzą: Michał Wołos (Chełmianka Chełm), Bartosz Klebaniuk, Jan Korzym (obaj Miedź Legnica),

Podhale Nowy Targ

Przychodzą: Juliusz Molis (Wierzchy Rabka Zdrój), Jakub Głaz (Siarka Tarnobrzeg), Ibrahimia Toure
Odchodzą: Tomasz Palonek (Wisłoka Dębica),

Podlasie Biała Podlaska

Przychodzą: Gabriel Mierzwiński, Wiktor Krasowski, Mateusz Golba i Filip Szabaciuk (TOP 54 Biała Podlaska)
Odchodzą: Michajło Kaznocha (Hetman Zamość), Patryk Pakula, Sebastian Całka (Huragan Międzyrzec Podlaski)

Siarka Tarnobrzeg

Przychodzą: Adam Głowa (Stadion Śląski), Jakub Tabor (Wólczanka Wólka Pełkińska), Paweł Rogala (Sokół Sieniawa), Aleksy Krasicki-Mockallo (Legia Warszawa U19), Jakub Gessner (KS Raszyn)Maciej Kowal (Sokół Kolbuszowa Dolna), Michał Bury (legionovia Legionowo), Dawid Bałdyga (Błękitni Wronki),
Odchodzą: Jakub Głaz (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Łukasz Świderski, Eryk Galara (Górnik Zabrze?), Michał Fornek, Przemysław Pyrdek (Głogovia Głogów Małopolski), Patryk Kapuściński (Sokół Sieniawa), Bartosz Kieliszek, Hubert Banach (Concordia Elbląg), Hieronim Zoch (Wigry Suwałki),

Stal Stalowa Wola

Przychodzą: Łukasz Konefał (GKS Katowice), Rafał Surmiak (Garbarnia Kraków),
Odchodzą: Krzysztof Kiercz (Korona Kielce?), Rafał Michalik (KS Wiązownica?), Adrian Szczutowski (Wisła Płock), Bartłomiej Ciepiela (Legia II Warszawa), Kacper Śpiewak (?),

Texom Sokół Sieniawa

Przychodzą: Mateusz Zając (Hutnik Kraków),  Patryk Kapuściński (Siarka Tarnobrzeg), Krzysztof Kasperkowicz (Partyzant MAL-BUD1 Targowiska), Dominik Jakiel (Bruk-Bet Termalica Nieciecza),
Odchodzą: Sebastian Ciołek (Chełmianka Chełm), Bartłomiej Buczek (Watkem Korona Rzeszów), Szymon Kardyś (Watkem Korona Rzeszów), Michał Wawryszczuk (Chełmianka Chełm), Paweł Rogala (Siarka Tarnobrzeg), Sebastian Padiasek (koniec kariery?), Damian Jędryas (?), Michał Kitliński (?),

Stal Kraśnik

Przychodzą: Julien Tadrowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)Adam Zawierucha, Bartosz Dyszy (obaj Lider Włocławek), Michał Misiak (powrót po kontuzji), Jarosław Kurkiewicz (LKS Gościeradów), Krystian Pietrzyk (juniorzy),
Odchodzą: Paweł Kaczmarek (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Łukasz Mazurek (Chełmianka Chełm),

Wisła Puławy

Przychodzą: Bartłomiej Bartosiak (GKS Bełchatów), Emil Drozdowicz (Chojniczanka Chojnice), Adrian Paluchowski (PGE Stal Mielec),
Odchodzą: Michał Kobiałka (Orlęta Radzyń Podlaski), Szymon Stanisławski, Michał Zuber, Piotr Rogala (ŁKS Profbudex Łagów)Maciej Wojczuk (Orlęta Radzyń Podlaski),

Wisła Sandomierz

Przychodzą: Patryk ChebaKamil Bełczkowski (obaj KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Bartosz Klockowski (Warta Międzychód), Adam Polit (Watkem Korona Rzeszów), 
Odchodzą: Witalij Dachnowśkyj, Jakub Janik (KS Wiązownica?), Mirosław Kmiotek (KS Wiązownica)?, Patryk Wilk, Hubert Wojsa (obaj ŁKS Łagów)

Wisłoka Dębica

Przychodzą: Tomasz Palonek (Podhale Nowy Targ),
Odchodzą: Rafał Michalik (Stal Stalowa Wola), Kacper Maik?

Wólczanka Wólka Pełkińska

Przychodzą: Rafał Dusiło (powrót z wypożyczenia do Karpat Krosno), Daniel Myśliwiec (trener), Wiktor Bieniek (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Eryk Galara (Siarka Tarnobrzeg),
Odchodzą: Jakub Tabor (Siarka Tarnobrzeg), Jakub Kądziołka (Głogovia Głogów Małopolski)

4 liga podkarpacka - transfery (lato 2020/21)

Błękitni Ropczyce

Przychodzą: Łukasz Chmura (trener), Jakub Kurek, Mikołaj Sypek (obaj Apklan Resovia), Patryk Bęben (DAP Dębica), Jakub Szczybyło (Pogoń-Sokół Lubaczów)
Odchodzą: Andrzej Szymański, Mariusz Wiktor, Krzysztof Orzech (obaj Wisłok Wiśniowa), Bartosz Darłak (Sokół Kolbuszowa Dolna), Marek Pazdan, Tomasz Kot (wyjazd za granicę), Bartosz Waszczuk (kontuzja)

Czarni Jasło

Przychodzą: Rafał Mastaj, Maciej Sowa (obaj SMS Resovia), Kamil Majka, Szymon Sabik (LKS Czeluśnica), Wojciech Kiełtyka (Start Rymanów), Kamil Wietecha (Warzyce)
Odchodzą: Michał Gabryel, Artur Wójtowicz (wyjazd zagraniczny), Aleksander Nabożny (kontuzja), Mateusz Kurdziel (Tempo Nienaszów), Jakub Wyderka, Patryk Szostak, Bartosz Stasz, Bartosz Rodak, Konrad Lechowski (LKS Czeluśnica)

Ekoball Stal Sanok

Przychodzą: Krystian Kalemba (Karpaty Krosno), Brajan Milczanowski, Filip Pielech, Kacper Zych, Jakub Uluszczak, Kacper Zych (juniorzy), Sebastian Staszkiewicz (Przełom Besko), Karol Adamiak (powrót do gry)
Odchodzą: Dominik Przyboś, Łukasz Gadomski (obaj nie podjęli treningów), Arkadiusz Femin, Seweryn Zajdel (Start Rymanów), Gabriel Lusiusz (Iskra Przysietnica), Adrian Milczanowski (kontuzja)

Głogovia Głogów Małopolski

Przychodzą: Dariusz Frankiewicz (KS Wiązownica), Jakub Kądziołka (Wólczanka Wólka Pełkińska), Przemysław Pyrdek (Siarka Tarnobrzeg), Igor Tarała (Apklan Resovia), Hubert Tarnowski (Stal Rzeszów), Kamil Halat (Siarka Tarnobrzeg), Tomasz Reichel (Stal Mielec)
Odchodzą: Aleksy Skoczylas, Sebastian Cynar (wyjazd zagraniczny), Albert Jarosz (?), Łukasz Szczoczarz (koniec kariery)

Igloopol Dębica

Przychodzą: Grzegorz Lorek (trener), Paweł Sujdak (powrót do gry), Radosław Homik (juniorzy),
Odchodzą: Bartosz Zołotar (Izolator Boguchwała), Dawid Obłoza (Orzeł Przeworsk), Bartosz Pudło (koniec kariery),  Patryk Pierzchała (Legion Pilzno), Jakub Mrozowski i Sebastian Kitrys (obaj LKS Stara Jastrząbka), Sławomir Smagacz (Strug Tyczyn)

Izolator Boguchwała

Przychodzą: Bartosz Zołotar (Igloopol Dębica), Marcin Dudek (Błękit Żołynia), Aleksander Gajdek (Watkem Korona Rzeszów), Michał Cach (Sokół Kolbuszowa Dolna), Simon Mazur, Piotr Buda, Konrad Kowal (wszyscy Stal Rzeszów), Radosław Łeń (Tomasovia Tomaszów Lubelski)
Odchodzą: Michał Kachniarz, Dawid Bieniasz (Spec Stal Łańcut), Kacper Rączka (JKS Jarosław), Mikołaj Wania (?), Dawid Stypa (Sokół Nisko), Rafał Lelek, Hubert Rączka (obaj Wisłok Czarna), Marcin Dec (Orzeł Przeworsk), Adrian Sitek (Watkem Korona Rzeszów),

JKS Jarosław

Przychodzą: Arkadiusz Baran, Kacper Rączka (Izolator Boguchwała), Jakub Borowski (Unia Kosztowy)
Odchodzą: Paweł Załoga, Oliwier Pilch, Łukasz Gwóźdź

Karpaty Krosno

Przychodzą: Robert Kozubal (Partyzant MAL-BUD1 Targowiska), Karol Wajs (Przełecz Dukla)Konrad Głód, Wiktor Majewski (drużyny młodzieżowe)
Odchodzą: Rafał Dusiło (Wólczanka Wólka Pełkińska), Kacper Wilk (Start Rymanów), Damian Rataj (wyjazd za granicę), Krystian Kalemba (Ekoball Stal Sanok)

Lechia Sędziszów Małopolski

Przychodzą: Miłosz Linek (Czarni Oleszyce), Szymon Urbaniak (Olchovia Olchowa), Arkadiusz Bal (Strug Tyczyn)
Odchodzą: Paweł Godek, Jakub Maciocha, Jakub Sztorc, Michał Chęciek, Piotr Gomułka, Sebastian Staszkiewicz

Legion Pilzno

Przychodzą: Patryk Pierzchała (Igloopol Dębica), Dariusz Bieszczad, Nikodem Kwiatek (obaj Wisłoka Dębica), Jacek Słota (GLKS-u Gromnik), Marek Barszcz, Dominik Kozioł (obaj juniorzy)
Odchodzą: Dawid Florian (Kotwica Korczyna), Cyprian Ziaja (wyjazd zagraniczny), Mateusz Nalepka, Wiktor Tomasiewicz (obaj LKS Głowaczowa), Seweryn Kędzior (Kotwica Korczyna),

Orzeł Przeworsk

Przychodzą: Patryk Broda (Polonia Przemyśl), Dawid Obłoza (Igloopol Dębica), Andrzej Mikus (Granica Stubno), Patryk Andreasik (Apklan Resovia), Marcin Dec (Izolator Boguchwała), Sebastian Pikuła (Kaszowianka Kaszów)
Odchodzą: Kacper Szybko, Adrian Przewrocki (MKS Kańczuga), Dawid Pigan, Piotr Misiąg (obaj Pogoń Leżajsk)

Partyzant Targowiska

Przychodzą: Łukasz Śliwiński - grajcy trener (Zorza Łęki Dukielskie), Valeriy Nikitchuk (Przełom Besko), Wojciech Haznar (Nafta Jedlicze), Sebastian Suszko (powrót do gry), Oleg Moskalets (Cosmos Nowotaniec), Mykhailo Kavatsiuk (Płowce/Stróże Małe), Jakub Musiał (Zorza Łęki Dukielskie)
Odchodzą: Wojciech Kogut (trener), Robert Kozubal (Karpaty Krosno), Dariusz Półkoszek, Kamil Groborz, Radosław Macnar, Karol Dobrzański (wszyscy Arłamów Ustrzyki Dolne), Radosław Stanisz (Wisłok Wiśniowa), Konrad Kubal (Cisy Jabłonica Polska), Krystian Jucha (Wisłok Sieniawa), Krzysztof Kasperkowicz (Sokół Sieniawa)

Piast Tuczempy

Przychodzą: Kacper Benc (Start Pruchnik), Dawid Krzesiński (JKS Jarosław), Krystian Buła (Sokół Sieniawa)
Odchodzą: Waldemar Jaroch, Kamil Kasperkowicz, Przemysław Kuca (Stal Łańcut), Tomasz Socha (MKS Radymno)

Polonia Przemyśl

Przychodzą: 
Odchodzą: Patryk Broda (Orzeł Przeworsk), Krystian Kazek (kontuzja), Jacek Broda (LKS Skołoszów), Krystian Babiarz (nie podjął treningów)

Resovia II Rzeszów

Przychodzą: -
Odchodzą: -

Stal II Mielec

Przychodzą: 
Odchodzą:

Stal II Stalowa Wola

Przychodzą: 
Odchodzą: Patryk Marut (Alit Ożarów)

Sokół Kolbuszowa Dolna

Przychodzą: Bartosz Darłak (Błękitni Ropczyce), Bartłomiej Miazga (Czarni Połaniec), Marcin Mokrzycki (Stal II Mielec), Kamil Mazurek (KS Dzikowiec), 
Odchodzą: Dawid Kaszuba (kontuzja), Michał Cach (Izolator Boguchwała), Maciej Kowal (?), Przemysław Ferenc (?)

Sokół Nisko

Przychodzą: Patryk Tetlak (Czarni Połaniec), Mateusz Rutyna (Wisłok Wiśniowa), Dawid Stypa (Izolator Boguchwała)
Odchodzą: Patryk Wąs, Jakub Więcław, Patryk Dudek (wszyscy szukają klubu), Kacper Urban, Krystian Lewiński (obaj wyjazdy zagrancizne)

Start Pruchnik

Przychodzą: Adrian Czerwiński (MKS Kańczuga), Artur Drzymała (KS Węgierka), Maciej Gredes, Adrian Pich (juniorzy), Mateusz Bieniasz (SMS JKS Jarosław)
Odchodzą: Hubert Makowski (Wieczysta Kraków), Kacper Benc (Piast Tuczempy), Jakub Barszczak (KP Zarzecze)

Watkem Korona Rzeszów

Przychodzą: Bartłomiej Buczek (Sokół Sieniawa), Szymon Kardyś (Sokół Sieniawa), Adrian Sitek (Izolator Boguchwała), Rafał Zaborowski (Stal Rzeszów), Bartłomiej Janik (Glinik Gorlice)
Odchodzą: Aleksander Gajdek (Izolator Boguchwała)?, Tomasz Walat (Spec Stal Łańcut), Adam Polit (Wisła Sandomierz),

Wisłok Wiśniowa

Przychodzą: Radosław Stanisz (Partyzant Targowiska), Mariusz Wiktor (Błękitni Ropczyce), Krzysztof Orzech (Błekitni Ropczyce), Patryk Kozak (Strug Tyczyn), Piotr Bujak (Askania Bernburg), Patryk Peret, Ruslan Kotvok (obaj Piłkarskie Nadzieje Mielec), Jakub Krok (Wisłok Strzyżów), 
Odchodzą: Patryk Wójcik, Mateusz Skała (obaj Stal Łańcut), Kacper Szymański (Brzostowianka), Mateusz Rutyna (Sokół Nisko), Marcin Wieczerzak (Wikielec), Dawid Zimny (Wisłok Strzyżów), Sławomir Boruta (Albatros Szufnarowa) Kacper Ząbik (?)
 

Klasa O - transfery (lato 2020/21)

Arłamów Ustrzyki Dolne

Przychodzą: Kamil Groborz, Radosław Macnar, Karol Dobrzański, Dariusz Półkoszek (wszyscy Partyzant Targowiska)
Odchodzą: Paweł Szpiech

Kotwica Korczyna

Przychodzą: Patryk Fryc (Arłamów Ustrzyki Dolne), Dawid Florian (Legion Pilzno), Seweryn Kędzior (Legion Pilzno), Paweł Szpiech (MKS Arłamów Ustrzyki Dolne), Dawid Nowak?,
Odchodzą:

Wisłok Sieniawa

Przychodzą: Krystian Jucha (Partyzant MAL-BUD1 Targowiska), Aleksander Kerdi (OKS Markiewicza Krosno), Paweł Wityński (Start Rymanów)
Odchodzą:

Start Rymanów

Przychodzą: Arkadiusz Femin (Ekoball Stal Sanok)
Odchodzą: Wojciech Kiełtyka (JKS Czarni Jasło)

Spec Stal Łańcut

Przychodzą: Tomasz Walat (Watkem Korona Rzeszów), Dawid Bieniasz (Izolator Boguchwała), Bartosz Góra (Strug Tyczyn), Przemysław Kuca (Piast Tuczempy), Mateusz Skała (Wisłok Wiśniowa), Oskar Cwynar (Siarka Tarnobrzeg), Patryk Wójcik
Odchodzą:

Strug Tyczyn

Przychodzą: Kamil Żuczek (powrót z wypożyczenia), Patryk Mendoń, Sebastian Korbecki (obaj Grunwald Budziwój), Sławomir Smagacz (Igloopol Dębica), Ireneusz Jamrozik (powrót do gry), Patryk Lutak (LKS Tarnawka)
Odchodzą: Arkadiusz Bal (Lechia Sędziszów Małopolski), Patryk Kozak (Wisłok Wiśniowa), Bartosz Góra (Stal Łańcut),


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 18

Rozwiąż działanie =

Ktoś 2020-06-27 13:04:47 25 1

Ja też odchodzę ! :)

~anonim 2020-06-23 13:13:20 2 10

starsi odeszli młodsi przyśli już

Wisłok 2020-06-23 19:45:41 6 11

Wisłok Sieniawa: Przyszedł tylko Paweł Wityński [Start Rymanów] Odeszli: Mateusz Kolanko i Kamil Kruszyński [Bukowianka Bukowsko], Grzegorz Kielar [Przełom Besko], Dawid Miklaszewski [Iskra Wróblik Szlachecki]. To oficjalne!. Reszta to mrzonki jak na razie :)

jks 2020-06-23 19:45:55 3 26

3 liga 3 liga jasełko

rks 2020-06-23 23:11:57 6 10

Chełmianka ..
Jakub Bednara z lublinianka
Michał Wołos ogromne wzmocnienie powrót kapitana z orlat radzyń
Grzegorz Bonin 1 mecz w reprezentacji Polski prawie 300 w ekstraklasie to kiedyś .. teraz przychodzi z ogromnym doświatczeniem jako grajacy asystent trenera

~anonim 2020-06-24 14:25:59 17 2

O ten co grał z Lewandowskim odchodzi

Do jks 2020-06-24 17:53:38 13 2

Ojj wydaje mi się że będzie mega ciężko o tą 3 lige :(

OMG 2020-06-24 20:38:58 2 6

STAR Starachowice nie START - obok transferów KSZO

Lks 2020-06-26 20:25:13 1 16

W iglopole się zawdniki zmienili mega transfer

Ktoś 2020-06-27 13:04:47 25 1

Ja też odchodzę ! :)

~anonim 2020-06-27 21:14:10 12 1

Kacper Rączka w Jksie

Piast 2020-07-02 21:46:40 16 2

A gdzie odchodzi waldek jaroch

jks 2020-07-04 13:01:50 4 13

w.munia dzis zagrał w Czarnych w sparingu

~anonim 2020-07-06 13:26:58 12 0

Ze strony klubu Legionu wynika, że przychodzą: Cisza i Inkognito

rks 2020-07-07 19:44:05 3 5

chełmianka przychodzą
Michał Wawruszczyk StalKrasnik
Hubert Kotowicz Lewart
Paweł Myśliwiecki Hetman Zamość
Dawid Skoczylas Hetman

Ma 2020-07-08 12:12:41 5 5

Dawid Janczyk na testach w Chełmiance!!!

Oli 2020-07-09 21:35:50 7 8

Do Avii Przychodza : Andrzej Sbieszczyk (Hetman Zamość) , Rafał Kursa (Hetman Zamość) Patryk Drozd (Granit Bychawa) Odchodza : Kondrad Kołodziej , Bartosz Szelong , Bartłomiej Kukulowicz ... Kontrakty przedłuzyli : Wojciech Białek , Sebastian Plesz ,Dawid Kuliga , Piotr Prędota , Damian Szpak Bartosz Mroczek info z dnia 9 lipca

Lechia 2020-07-18 21:57:29 1 2

Bal przychodzi z Tyczyna, poprawcie

jks 2020-08-04 12:30:22 2 2

pavlo kulish w czarnych jaaslo

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij