2020-08-02 18:08:01

Grad bramek w Wiśniowej! Wisłok pokonał Orła Przeworsk

Zacięte i emocjonujące spotkanie oglądali kibice na stadionie w Wiśniowej - Wisłok po zwycięstwie w tygodniu nad Wisłoką Debica, dziś rozprawił się 4:3 z beniaminkiem, Orłem Przeworsk. Bez wątpienia to był udany tydzień dla podopiecznych Krzysztofa Koraba

Udanie w to spotkanie weszli piłkarze Orła Przeworsk, którzy już w 3. minucie za sprawą Marka Gwoździa objęli prowadzenie. Zaledwie osiem minut później było już 1:1, golkipera gości pokonał Paweł Koczela. Do przerwy obraz gry się nie zmienił i piłkarze schodzili do szatni przy wyniku remisowym.

Po zmianie stron gra się bardziej otworzyła i w 63. minucie Piotr Boratyn wyprowadził Orła na prowadzenie. Kilka chwil później gospodarze przeprowadzili odwet i za sprawą Michała Szymańskiego doprowadzili do remisu. Strzelona bramka dodała dużo pewności siebie Wisłokowi, co zaowocowało kolejnymi dwoma trafieniami - do bramki gości trafiali Waldemar Złotek oraz Krzysztof Orzech. Goście z Przeworska walczyli do końca o chociażby punkt, ale jedyne na co było ich stać, to bramka kontaktowa. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:3.

1-0 Marek Gwóźdź 3'
1-1 Paweł Koczela 11'
1-2 Piotr Boratyn 63'
2-2 Michał Szymański 67'
3-2 Waldemar Złotek 79'
4-2 Krzysztof Orzech 82'