https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-06-17 23:29:00

Szymon Szydełko: Gratuluję zespołowi realizacji planu taktycznego

Szymon Szydełko był zadowolony ze swojej drużyna, która zrealizowała plan taktyczny. (fot. Stal Stalowa Wola)
Szymon Szydełko był zadowolony ze swojej drużyna, która zrealizowała plan taktyczny. (fot. Stal Stalowa Wola)
Stal Stalowa Wola pokonała Stal Rzeszów 3-0 w derbach podkarpacia. Zobaczcie co po meczu powiedział opiekun "Stalówki", Szymon Szydełko.
 
- Zacznę od gratulacji dla swojego zespołu za realizację planu taktycznego na ten mecz. Doskonale wiedzieliśmy jak trzeba zagrać ze Stalą Rzeszów. Trzeba bardzo uważać na to jakich ma jakościowo zawodników, trzeba zagrać jako kolektyw i trzeba mądrze zagrać w defensywnie. Mój zespół to wiedział i tak jak już mówiłem. Brawo za realizację zadań, które zostały przed zespołem postawione - powiedział Szymon Szydełko na konferencji po meczu ze Stalą Rzeszów.
 
- Druga rzecz odnośnie sytuacji z dzisiejszego meczu. Chciałem powiedzieć, że tak jak się smuciliśmy kilka dni temu, tak teraz się cieszymy. Tak to już jest w tej lidze. Jeden błąd krytyczny zawodnika kosztuje utratę szansy o grę o zwycięstwo. My się o tym przekonaliśmy w meczu z Elblągiem czy Skrą Częstochowa. Dzisiaj to dotknęło naszego przeciwnika. Z jednej strony się cieszę ale z drugiej strony chcę to potraktować jako przestrogę dla mojej drużyny. Musimy być w każdym meczu w stu procentach skoncentrowani. Właśnie po to, żeby nas nie dotknęła taka sytaucja, jaka dotknęła Stal Rzeszów - kontynuuje opiekun Stali Stalowa Wola.
 
- Mówiąc optymistycznie, bo zawsze wypowiadam się negatywnie powiem, że grając jedenastu na jedenastu prowadziliśmy w tym meczu 1-0. Także to, że wygraliśmy nie jest spowodowane tym, że Stal Rzeszów dostała jedną czy drugą czerwoną kartkę. Tylko tym, że byliśmy zespołem bardzo dobrze zorganizowanym i wiedzieliśmy po co wyszliśmy na boisko. Kosztem piękna, kosztem stylu chcieliśmy trzech punktów i to nam się udało - zakończył Szymon Szydełko.
 
Pełna konferencja prasowa dostępna poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

abraxas 2020-06-18 08:57:02 2 2

Trzeba dodać że przeciwnika mieliście wybitnie nieudolnego.

~anonim 2020-06-18 15:31:05 3 3

juz tak nie gratuluj bo gdybysmy grali po 11 wygranej by nie bylo w pierwszej polowie rzewszow jechał z nami jak fura gnoju

~anonim 2020-06-18 16:46:41 1 2

...Do tego prezes z przeszłością mocno stalorzeszowską :)

adamik13 2020-06-18 17:30:06 2 1

Chłopie co ty gadasz weś się szydełko opanuj jaka realizacja planu taktycznego nie istnieliście do 25 min kartki zrobiły swoje nie wygralibyście gdyby nie czerwa gracie kupę jak mało kto w tej lidze a ten łysy napadzior to jakieś zgnite jako w drużynie mimo że strzelił ale tylko dzięki przewadze bo inaczej po czole się kopał

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij