https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-17 22:41:57

Sparing: Tarnovia Tarnów - Wisłoka Dębica 1-3

Biało-zieloni nie próżują i cały czas przygotowują się do sezonu na trzeciolgiowym froncie. Dziś ekipa Dariusza Kantora rozprawiła się z zespołem grającym szczebel niżej.
 
Wisłoka Dębica rozegrała dziś sparing z Tarnovią Tarnów, która na codzień występuje w 4 lidze małopolskiej. Ekipa dowodzona przez Dariusza Kantora bez problemu pokonała zespół z niższej półki. Szkoleniowiec biało-zielonych nikogo dziś nie testował.
 
Spotkanie zakończyło się wygraną 3-1, a gole dla dębickiej drużyny zdobywali Kamil Rębisz, Dominik Cabała oraz Damian Lubera. Kadra trzecioligowca nadal nie jest zamknięta, a jej opiekun cały czas rozgląda się za ciekawymi graczami. Wisłoka kolejny sparing zagra już w najbliższą sobotę, a jej rywalem będzie Igloopol Dębica.
 
Tarnovia Tarnów - Wisłoka Dębica 1-3
 
Bramki dla Wisłoki: Kamil Rębisz, Dominik Cabała, Damian Lubera
 
Wisłoka Dębica: Libera, Król, Makowski, Remut, Cabała, Fedan, Łanucha, Prokop, Partyka, Wrzosek, Rębisz, Sojda, Lubera, Siedlik, Pawlak, D. Bieszczad, Kogut

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Krzysztof 2020-06-18 09:26:51 3 25

Kadra mocna , ale forma spada przed derbami i przed ligą ! Chyba sezon spadkowy się zbliża ? No ale po spadku do 4 ligi będą Derby i to cieszy !!

Obserwator 2020-06-19 10:11:00 0 2

nic

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij