https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-18 10:15:00

Dariusz Marzec: Zrobimy wszystko, aby zgarnąć pełną pulę

Dariusz Marzec liczy na zwycięstwo nad Stomilem Olsztyn. (fot. Stal Mielec)
Dariusz Marzec liczy na zwycięstwo nad Stomilem Olsztyn. (fot. Stal Mielec)
Już dziś PGE FKS Stal Mielec zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Zobaczcie konferencję prasową przed tym meczem. Udział w niej wziął trener drużyny Dariusz Marzec oraz rzeczniczka prasowa, Ola Sępek.
 
- Witam serdecznie na konferencji przed meczem PGE FKS Stali Mielec ze Stomilem Olsztyn. W spotkaniu tym nie wystąpi pauzujący za kartki Lukas Bielak i sztab medyczny czyni starania, aby Jakub Wrąbel mógł wystąpić w tym spotkaniu - rozpoczęła Ola Sępek.
 
- Gramy mecz u siebie i tak jak w każdym meczu chcemy zgarnąć pełną pulę - rozpoczął Dariusz Marzec. Wiemy, że nie będzie to łatwy mecz. Już pokazują nam wsześniejsze spotkania wszystkich drużyn zarówno w pierwszej, drugiej lidze jak i w Ekstraklasie wyniki są nieprzewidywalne. Podchodzimy z szacunkiem do przeciwnika ale zrobimy wszystko, aby zgarnąć pełną pulę i wygrać ten mecz - kontynuuje szkoleniowiec Stali Mielec.
 
Jak się czuje Jakub Wrąbel oraz dlaczego Damiana Primela nie było w składzie w poprzednim meczu? - Jakub czuje się coraz lepiej. Natomiast tuż przed meczem będziemy mieć konkretną odpowiedź czy jest już gotowy do gry czy też nie. Wygląda to lepiej niż w pierwszej fazie. Damiana nie było w składzie, bo taka była decyzja sztabu szkoleniowego i na tym poprzestańmy - odpowiedział trener "Biało-niebieskich".
 
- Nie ma wygodnego przeciwnika. Każdego trzeba szanować. My zrobimy wszystko, żeby wygrać ten mecz. Tym bardziej, że gramy u siebie. Natomiast wszystko okażę się po meczu. Nie wyobrażamy sobie, że nie wygramy tego spotkania, ale szanujemy przeciwnika. Jeśli zagramy z taką determinacją i tak jak w ostatnich dwóch meczach to jestem spokojny o wynik - kontynuuje opiekun mieleckiej Stali.
 
Jeśli Stal Mielec wygra ten mecz zrówna się punktami z Podbeskidziem Bielsko-Biała? Czy uważa Pan, że mecz ze Stomilem może być kluczowy? Czy po tym meczu morale mogą wzrosnąć na jeszcze wyższy poziom? - Morale już nie mogą wzrosnąć, bo są bardzo dobre. Widać jak zespół podchodzi do każdego meczu, gra do końca i mamy nadzieję to utrzymać do końca ligi - zakończył Dariusz Marzec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Harry_Kane 2020-06-18 14:47:59 0 1

Skąd wy tam w Mielcu wytrzasnęliście takiego rzecznika prasowego???

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij