http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-06-18 11:46:33

Szymon Jopek: Wyłączyliśmy najgroźniejsze atuty Stali Rzeszów

Wczorajszy mecz dostarczył sporo emocji, szczególnie na murawie. Gospodarze pewnie wygrali i w końcu przełamali się na własnym stadionie. Zobaczcie co po spotkaniu powiedział pomocnik zielono-czarnych.
 
Stal Stalowa Wola pewnie pokonała we wczorajszych derbach Stal Rzeszów. Mecz ten był wyjątkowy dla Szymona Jopka, który jest wychowankiem biało-niebieskich, jednak na boisku nie było sentymentów. Sprawdźcie jak pomocnik gospodarzy w rozmowie z oficjalną stroną Stalówki, podsumował wczorajsze starcie.
 
-Uważam, że zagraliśmy bardzo dobry mecz. Szczególnie w pierwszej połowie. Wyłączyliśmy najgroźniejsze atuty Stali Rzeszów. Byliśmy drużyną, cały czas dążyliśmy do zwycięstwa. Prędzej czy później musiało to przynieść efekt. Nawet te czerwone kartki były owocem tego, że cały czas byliśmy blisko siebie i przesuwaliśmy, odcinaliśmy najważniejsze atuty Stali Rzeszów. Myślę, że dzięki temu, że byliśmy drużyną, to odnieśliśmy zwycięstwo – mówił po spotkaniu, na łamach oficjalnej strony, 21-latek.
 
Stal Rzeszów to dobra drużyna
 
Młody zawodnik Stalówki nie krył radości z wczorajszego zwycięstwa. Wczorajsze starcie do najłatwiejszych nie należało, wobec czego wygrana jeszcze lepiej smakuje. Zielono-czarni stanęli na wysokości zadania i w końcu 3 punkty zostały przy Hutniczej 10A.
 
-Stal Rzeszów to dobra drużyna, która ma dobrych piłkarzy – to trzeba sobie powiedzieć. Naprawdę nie jest łatwo grać z takimi zespołami, dlatego tym bardziej się cieszę, że wygraliśmy – stwierdził Szymon Jopek.
 
Rzeszowianin dodał też, że łatwiej mu się gra z ekipami, które prowadzą grę. Mało kto lubi grę opierającą się na żelaznej defensywie i przeszkadzaniu. Marzeniem niemal każdego piłkarza jest kreować jak najwięcej sytuacji.
 
-Wydaje mi się, że to nie jest kwestia tego, że patrzymy na to, że ktoś jest wyżej w tabeli i wtedy będziemy się bardziej starać. To jest kwestia ułożenia się meczu i tego, jak przeciwnik do tego podchodzi. Wiadomo, że troszkę łatwiej się gra z drużynami, które prowadzą grę i chcą grać w piłkę niż z zespołami, które po prostu kopią tylko do przodu – dodał pomocnik Stali.
  
W sobotę ważny mecz z Legionovią Legionowo
 
Czasu na świętowanie wczorszego zwycięstwa zbyt dużo nie będzie, bowiem w sobotę, Stal zagra kolejny bardzo ważny mecz. Do hutniczego miasta przyjeżdża Legionovia Legionowo, która stała się koszmarem ligowych potentatów. Łatwo o punkty napewno nie będzie.
 
-To jest teraz dla nas najważniejszy mecz. Powiedzieliśmy sobie w szatni, że teraz cieszymy się ze zwycięstwa, ale już myślimy o Legionovii Legionowo. Musimy wygrać, nieważne jak. Liczy się tylko zwycięstwo - zakończył gracz zielono-czarnych.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij