https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-18 14:22:39

Dariusz Frankiewicz, Dawid Kwiek i Michał Fedor odchodzą z KS-u Wiązownica

Trzech graczy opuszcza beniaminka (fot. KS Wiązownica)
Trzech graczy opuszcza beniaminka (fot. KS Wiązownica)
Znane są pierwsze ruchy kadrowe trzecioligowca. Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu, póki co zespół opuszcza trzech graczy.
 
Dariusz Frankiewicz, Dawid Kwiek i Michał Fedor odchodzą z KS-u Wiązownica. Pierwsza dwójka w ekipie dowodzonej przez Valerija Sokolenkę zagrała raz, a miało to miejsce w wyjazdowym meczu z Błękitnymi Ropczyce. Najdłuższy staż ma 30-letni pomocnik, który biało-czerwone barwy przywdziewał 100 razy i w tym czasie zdobył trzy gole.
 
Jak się okazuje, wyżej wspomniana trójka to nie jedyni którzy mogą opuścić beniaminka. Jak poinformował w rozmowie z nami prezes klubu, do tego grona może dołączyć nalepszy strzelec drużyny Chodzi o Kacpra Ropa, który rozważa wyjazd za granicę.
 
- Jeśli chodzi o kadrę to możliwe ze ubędzie jeszcze Kacper Rop z powodu wyjazdu za granice ale to nic pewnego. Natomiast z pozostałymi zawodnikami doszliśmy do porozumienia lub pozostały szczegóły do ustalenia. Co do nowych zawodników to rozmawiamy w szczególności z ogranymi młodzieżowcami, na których chcieli byśmy postawić w nowym sezonie. Uzgodniliśmy tez warunki z nowym pomocnikiem lecz transfer ogłosimy dopiero w lipcu - powiedział nam Ernest Kasia.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij