2020-05-30 22:03:00

Oficjalnie: Jeffrey Jendryk siatkarzem Asseco Resovii!

Jeffrey Jendryk będzie grał w Asseco Resovii.
Jeffrey Jendryk będzie grał w Asseco Resovii.
Jeffrey Jednryk będzie grał w Asseco Resovii. Amerykański środkowy z klubem z Rzeszowa związał się dwuletnią umową.
 
Asseco Resovia poinformowała, że ich nowym zawodnikiem będzie Jeffrey Jendryk i związał się dwuletnim kontraktem. 24-letni środkowy do klubu prowadzonego przez Alberto Giulianiego dołączył z Berlin Recycling Volleys. O tym, że Amerykanin może przyjść do Resovii pisaliśmy już na początku kwietnia - TUTAJ.
 
- Jeffrey Jendryk to kolejny amerykański środkowy bloku, który będzie występował w naszym klubie. Wcześniej w Asseco Resovii Rzeszów występowało już trzech jego rodaków, którzy podobnie jak Jeffrey byli reprezentantami USA. Jeffrey Jendryk wraz z reprezentacją USA zdołał zdobyć już srebrny i brązowy medal Ligi Narodów, brązowy medal mistrzostw świata w 2018 roku, srebro Mistrzostw Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów oraz brąz Pucharu Świata w 2019 roku - czytamy na oficjalnej stronie Resovii.
 
- Po ukończeniu studiów na Loyola University Chicago przeniósł się do Europy i przez dwa sezony występował w niemieckim zespole Berlin Recycling Volleys. Wraz z tym zespołem zdobył mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Niemiec.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Stan 2020-05-30 22:09:17 2 0

I znów wpadacie w samozachwyt - jak pisaliśmy w kwietniu a klikając piszecie - jak podaje Przegląd Sportowy.WIĘCEJ POKORY chłopaczki, żelik i przedziałek na głowie to nie wszystko też są jakieś wartości dziennikarskie

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem