https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-08 17:04:00

Jeffrey Jendryk wzmocni Asseco Resovię?

Jeffrey Jendryk będzie grał w Plus Lidze?
Jeffrey Jendryk będzie grał w Plus Lidze?
Jeffrey Jendryk znalazł się na celowniku Asseco Resovii. Pomimo ciężkiej sytuacji na świecie karuzela transferowa w Plus Lidze rozkręciła się na dobre.
 
W Asseco Resovii trwa rewolucja kadrowa. Po najsłabszym sezonie rzeszowian, od czasu powrotu do ekstraklasy, działacze klubu z Rzeszowa chcą przywrócić temu klubowi dawny blask. Nowym trenerem został Alberto Giuliani. Przed 55-letnim Włochem czas na budowę składu na sezon 2020/21. W kręgu zainteresowań "Pasiaków" znalazł się amerykański środkowy między innymi Jeffrey Jendryk, jak podaje Przegląd Sportowy.
 
Jednryk ma 24 lata. Przed ostatnie dwa sezony grał w niemieckim klubie Berlin Recycling Volleys. Z tą ekipą w sezonie 2018/19 zdobył mistrzstwo Niemiec i Superpuchar. Natomiast w obecnym sezonie z ekipą z Berlina sięgnał po Puchar Niemiec. Amerykański środkowy swoją karierę rozpoczął w Loyola University Chicago
 
Jeffrey Jendryk występuje również w reprezentacji USA. Z tą ekipą środkowy wywalczył między innymi dwa medale Ligi Narodów, trzecie miejsce w mistrzostwach świata i Pucharze Świata. O miejsce w składzie będzie rywalizował z Bartłomiejem Krulickim, Grzegorzem Kosokiem oraz Piotrem Hainem i Timo Tammemaasem, którzy również mają dołaczyć do składu Asseco Resovii.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij