https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-08 11:06:00

Alberto Giuliani został oficjalnie nowym trenerem Asseco Resovii!

Oficjalnie Albert Giuliani został nowym szkoleniowcem Asseco Resovii. 55-letni podpisał roczną umowę. Włoch zastąpił na tym stanowisku Emanuele Zaniniego.
 
Albert Giuliani będzie nowym trenerem Asseco Resovii. "Pasiaki" są po najgorszym sezonie od czasu powrotu do Ekstraklasy. Włoski szkoleniowiec ma dać nową jakość zespołowi z Podkarpacia. Umowa z 55-letnim Włochem obowiązywać będzie na sezon 2020/21.
 
- Alberto Giuliani to niezwykle utytułowany szkoleniowiec, który w swojej karierze prowadził m.in. zespoły Bre Banca Lannutti Cuneo, Cucine Lube Marche Macerata, LPR Piacenza czy Halbank Ankara. Na swoim koncie ma m.in. zwycięstwo w Pucharze CEV, mistrzostwo, puchar i superpuchar Włoch, a także superpuchar Turcji. W ostatnich latach trener Giuliani z powodzeniem pracuje z reprezentacją Słowenii, z którą w 2019 roku zdobył wicemistrzostwo Europy, pokonując w półfinale tej imprezy reprezentację Polski. Witamy w Rzeszowie - czytamy na oficjalnej stronie Asseco Resovii.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij