http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-04-07 20:10:00

Developres SkyRes Rzeszów odkrył pierwsze karty!

Znamy sztab szkoleniowy Developresu Rzeszów na sezon 2020/21. (fot. Developres)
Znamy sztab szkoleniowy Developresu Rzeszów na sezon 2020/21. (fot. Developres)
Developres SkyRes Rzeszów odkrył pierwsze karty na sezon 2020/21. Wiemy, że w przyszłym sztab szkoleniowy pozostanie bez zmian. Stephan Antiga pozostanie trenerem drużyny.
 
Pierwsze niewiadome w Developresie SkyRes Rzeszów zostały odkryte. Stephan Antiga wciąż będzie trenerem ekipy wicemistrzyń Polski. Wraz z nim cały sztab szkoleniowy zostaje w ekipie "Rysic". Drugim trenerem wciąż będzie Bartłomiej Dąbrowski, a kierownikiem drużyny Paulina Peret.
 
Na stanowisku statystyka pozostanie Mateusz Janik. Za przygotowanie fizyczne zawodniczek odpowiadał będzie Artur Płonka. Fizjoterapeutą będzie Grzegorz Gomulec, a trenerem mentalnym będzie Artur Pękalski.
 
Przypomnijmy, że sezon 2019/20 zakończył się po fazie zasadniczej. Przez pandemię nie rozegrano play-offów. W zeszłym sezonie siatkarki Developresu przegrały zaledwie jeden mecz ligowy z Chemikiem Police i to zdecydowało o tym, że na koniec sezonu zajęły drugie miejsce. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij